Życie bez kolorów i kształtów? Chyba nikt nie chciałby takiego życia, gdzie jest bez przerwy szaro i smutno

Czym byłoby życie bez kolorów i kształtów? Marnym szaro-białym posterem, na którym niby są postacie, widoki i budowle, ale tak właściwie wszystko jest płytkie. Życie bez kolorów byłoby czymś trudnym do wytrzymania, bezcelowym, bez wielu dodatkowych radości, z jakich bez problemu można korzystać. No przecież, jaki to problem wybrać się na zieloną łąkę, do lasu czy nad morze. W każdym z tego typu miejsc kolory oraz inne doznania: zapachowe i słuchowe powodują, iż powraca chęć do życia. Takie i inne doznania są nam niezbędne każdego dnia, żebyśmy nie uschnęli ze smutku. Nie zawsze tak jednak się da?

gustowna sypialnia
Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy nadchodzi wiosna to wszystko już jest wiadome: ciemne dni dobiegły końca, aktualnie już będzie tylko coraz lepiej. Wszystko staje się zielone, zwierzęta budzą się do życia, a w powietrzu unosi się zapach obietnicy, która jest dana zawsze, kiedy wraca cudowna pogoda. Niestety, jak każde zapewnienie, i ta, musi się kiedyś wyczerpać. Kiedy nadchodzi zima wszystko staje się martwe, również i my, jednak nie powinniśmy tak tego odbierać. No tak, nie zawsze się udaje, jak coś się na coś reaguje to zwyczajnie tak jest i nie ma na to recepty.

Nie możesz się doczekać nowych intrygujących wątków na ów temat? Mamy do Ciebie dobrą nowinę – kliknij (https://elektryczne.eu/szyny-sufitowe/) w poniższy link i rozkoszuj się czytaniem.

elegancka jadalnia
Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com

Lecz na jesień może być wspaniale, zwłaszcza, gdy jest właśnie polska złota jesień. Jest wtedy tak kolorowo, że nie da się tego zestawić z niczym innym. Wiosna lub lato są, co prawda, o wiele bardziej kolorowe, ale podczas jesieni kolory są jakieś inne, metafizyczne i jakby ponadczasowe, a woń, jaki się w te dni unosi jest taki nam bliski, jakbyśmy go znali od zawsze. Identycznie podczas zimy. To zimna i smutna pora, lecz może też być, przy odrobinie chęci, czymś czarodziejskim. Padający śnieg, skrzypienie śniegu pod butami, szczypiący w policzki mróz… To też coś ciekawego. Niemniej, większość z nas nie zgodzi się z tym optymizmem, więc pozostaje siedzenie w domu i czekanie na wiosnę.

A jak się jest w domu to również się powinno urozmaicić swoje gniazdko.

Zainteresował Cię prezentowany artykuł? Jeśli tak, to śmiało sprawdź też to unikalne www (http://wykladziny.wroclaw.pl/wykladziny-dywanowe-wroclaw/). Zwyczajnie kliknij ten link a na pewno się nie rozczarujesz!

Jest wiele sposobów, można na przykład wykorzystać fantastyczne artykuły dekoracyjne od Nextime czy Rosendahl , jesteśmy w stanie samemu coś wykombinować, znaleźć inspiracje w internecie, zaprosić znajomych, którzy mogą nas natchnąć. Naprawdę wcale nie potrzeba dużo, aby życie stało się bardziej inspirujące, żeby nabrało jeszcze więcej kolorytu i kształtów.