Za zamkniętymi drzwiami

Ktoś swego czasu stwierdził, że tajemnicą sukcesu jest ład w sercach i porządek w domu. Jeśli to prawda, zaprojektowane na potrzeby właściciela meble, to już połowa sukcesu. Wszak odpowiednio zaplanowana przestrzeń, ułatwia funkcjonowanie. Logiczne zatem jest, że wszyscy bardzo cenimy przemyślane systemy, które pozwalają nam znaleźć miejsce dla wszystkich potrzebnych przedmiotów.

zobacz polecaną stronę

Autor: Glendale United Methodist Church – Nashville
Źródło: http://www.flickr.com
Zwłaszcza w dobrze wyposażonej kuchni. W internecie znajdziemy wiele firm, w których profesjonalna i wykwalifikowana kadra zajmie się przygotowaniem projektu, wykonaniem i montażem mebli kuchennych. W efekcie ostatecznym zobaczymy idealnie zagospodarowany każdy kąt czy wnękę. Szczególnie ważne jest to w przypadku niewielkich kuchni. Nie będziemy musieli martwić się, czy dana szafka znajdzie swoje miejsce pomiędzy kuchenką a zlewozmywakiem. Wszystkie gabarytami będą świetnie dopasowane do pomieszczenia. Meble na zamówienie Wrocław mogą być wyposażone w nowatorskie rozwiązania, poprawiające funkcjonalność kuchni. Są to np. szafki typu cargo, to dzięki nim przechowywanie oraz wyjmowanie artykułów jest o wiele prostsze i bezpieczne.

Szafa wnękowa

Autor: Indeco
Źródło: Indeco

Niesamowicie dużą zaletą mebli zaprojektowanych na nasze potrzeby, jest zabudowanie sprzętów i urządzeń używanych w domu. Takich możliwości nie dają nam gotowe zestawy mebli.

Z kuchennej przestrzeni idziemy do salonu. Mimo, że szafa kojarzy się głównie z meblem wielkim i głośnym przy otwieraniu, to właśnie ona – a właściwie jej młodsza siostra, szafa (zobacz zobacz meble na wymiar z pruszkowa) na wymiar – podbija serca domowników. Z jakiego powodu? Ponieważ to ponadczasowe rozwiązanie zarówno do dużych, jak i bardzo małych wnętrz. Jest niezastąpiona nie tyko w przedpokojach i sypialniach, ale może też pełnić rolę efektownej ścianki działowej np. w salonie. Za pokaźnym meblem możemy śmiało przygotować przytulny kącik wypoczynkowy. Idealnie zaprojektowana, jest nie tylko sprytnym schowkiem, lecz także atrakcyjną dekoracją. Wykorzystanie każdej wolnej przestrzeni, możliwość wpływu na formę mebli, to zasadnicze plusy mebli pod zabudowę. Coraz więcej osób zaczyna je dzisiaj zauważać.