W obecnych czasach stawia się inteligentne hotele, które będą energooszczędne oraz przyjazne dla środowiska

Obecnie ciężko sobie wyobrazić, by hotel funkcjonował bez komputerów. Jednak, współczesny wiek sprawił, że uczyniliśmy krok do przodu – wprowadziliśmy do hoteli system nieomal sztucznej inteligencji.
Jeżeli ktokolwiek kiedyś pracował w hotelu, zdaje sobie sprawę z tego, jak wieloma kwestiami należy w nim zarządzać.

oczekiwania

Autor: Björn S…
Źródło: http://www.flickr.com
prawo

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
bms hotel

Autor: Jessa Dow-Anderson
Źródło: http://www.flickr.com
Hotel to nie wyłącznie budynek, w którym należy zameldować gości i pokazać im numer pokoju. We współczesnych hotelach program komputerowe kierują światłem, klimatyzacją, ogrzewaniem, ale także dostępem zatrudnionych do wybranych danych oraz pokoi. Również praca baru oraz restauracji bywa objęta tego rodzaju programem. Jest on nazywany BMS i jest wprowadzany w coraz większej ilości hoteli w Europie i w naszym państwie. Skrót BMS jest wzięty z angielskiego Building Management System. Daje możliwość, by zwiększyć bezpieczeństwo w hotelu i optymalizuje pracę personelu. Na dodatek, dzięki niemu mamy możliwość okroić koszty utrzymania interesu. Jeśli jesteśmy dyrektorem lub prezesem hotelu, to powinniśmy zadbać o jego rozwój. Jeżeli ciekawi nas System BMS hotel nasz musi jak najprędzej rozważyć to nowoczesne rozwiązanie.

Zainteresował Cię ten post? To doskonale, ponieważ oryginalny wpis (http://www.roletomat.pl/info/rolety-zewnetrzne-wroclaw) posiada zbliżone informacje do omawianych.

Mimo tego, że program może się początkowo wydawać trudny, to tak naprawdę jest dosyć łatwy.

Należy tylko kilka godzin szkolenia i każdy pracownik będzie poinstruowany o sposobie jego działania. Pamiętajmy, aby iść z postępem i rozwijać swój hotel. Da nam to możliwość, by powiększyć dochody.