W jaki sposób wyposażyć niewielką umywalnię?

Aranżacja malutkiej toalety w funkcjonalny i ergonomiczny sposób, bez rezygnacji z wszelakich udogodnień może być nie lada wyzwaniem. Jest wiele sposobów, przy użyciu których malutka toaleta będzie wywoływać odczucie przestronnej a jednocześnie nie zabraknie w niej koniecznego ekwipunku.

Poniżej podejścia, jakie doskonale sprawdzą się w umywalniach o niedużym metrażu.
Kabiny prysznicowe. W małej łazience doskonale sprawdzi się podejście dwa w jednym – wanna + natrysk.

Czy chcesz przeanalizować uzupełniające informacje na omawiany w tym miejscu temat? Kliknij zatem ten link i przeczytaj więcej porad tutaj (http://www.invado.pl) o pokrewnej tematyce.

Kapitalna opcja, kiedy nie możemy pozwolić sobie na wygospodarowanie powierzchni dla dwóch łazienek w mieszkaniu, a chcemy posiadać i jedno i drugie. Dzięki podobnemu podejściu, w jednej malutkiej toalecie mamy do dyrektywy różne opcje kąpieli zostawiając przy tym wystarczająco dużo powierzchni dla pozostałego wyposażenia. Aktualnie w sprzedaży osiągalne są rozmaite warianty wanien prysznicowych i na pewno do każdego typu toalety znajdziemy coś odpowiedniego – Bridom – zasięgnij porady.

kabiny prysznicowe
Autor: Magnus Hagdorn
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednie sprzęty łazienkowe. Nie powinno ich być zbyt dużo, lecz tyle ażeby schować potrzebne drobiazgi. Im mniej kosmetyków na widoku, tym łazienka bardziej obszerna jak też uładzona. Świetnym podejściem jest na przykład umieszczenie przestronnych szuflad na kosmetyki, grzebienie i suszarkę bezpośrednio pod umywalką. Trafionym pomysłem będzie także „niezauważalna” szafka za zwierciadłem albo szafka nad WC – więcej ciekawostek.
Chłodne barwy na ścianach jak też chłodne oświetlenie, spowodują, iż toaleta (oceń) będzie zdawać się czystsza jak też większa.

Przy okazji kupna ekwipunku do nowiutkiej łazienki możemy doposażyć pozostałe części domku, przykładowo kotłownię. Obejrzyjmy zatem pompy obiegowe CO.