W jaki sposób umeblować wąski oraz długi przedpokój?

Wąski oraz długi przedpokój nie będzie łatwo urządzić, ale starczy zastosować kilka trików, jakie sprawią, że pomieszczenie nie będzie wyglądało jak przysłowiowa kiszka.
Ogromne lustra pomogą powiększyć oraz poszerzyć wizualnie przestrzeń.

wentylator

Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl

chodnik

Autor: Ajay Suresh
Źródło: http://www.flickr.com
Dodatkowo, będą przydatne gdy zechcemy sprawdzić jak wyglądamy przed opuszczeniem domu. Poprzeczne podziały długiej powierzchni sprawią, iż wnętrze nie będzie się wydawało tak długie. Na posadzce możemy położyć na przykład pas płytek w innym kolorze bądź chodnik. Na stropie lokujemy obniżone, skośne belki bądź pozostawiamy „pęknięcie” w obniżonym stropie, jakie do tego można zaakcentować poświatą ledową. Fototapeta to też dobre wyjście. Jeśli wyselekcjonujemy zdjęcie z głębią pomieszczenie zyska dodatkowy wymiar. Wewnętrzne drzwi – najodpowiedniej przeszklone.

Zapraszamy – naciśnij to (https://www.kamieniarstwo.pl/kontakt/) i przeloguj się na następną naszą stronę. Tam czekają na Ciebie świeżutkie oraz interesujące artykuły.

Do przedpokoju wpada naturalne światło, jednocześnie nie zamykamy powierzchni. Powinniśmy wybrać wewnętrzne drzwi w takim samym kolorze co ściany, dzięki temu staną się prawie niezauważalne.

Długie ściany możesz przełamać malując fragment ściany na odmienny kolor, pokrywając go innym materiałem na przykład tynkiem z atrakcyjną strukturą czy też kamienna okładziną. Co uczynić z krótką ścianą? Ściana zamykająca przedpokój musi być efektowna, przyciągać wzrok już od drzwi.

Można taki rezultat otrzymać wieszając na niej ogromny obraz, pomalować ją intensywnym kolorem bądź pokryć tynkiem o ciekawej fakturze. Szafy czy też zabudowy muszą być jasne, wykończone na wysoki połysk.

Bardzo Ci się spodobał prezentowany artykuł? Jeśli tak, to zobacz również rekomendowane informacje (https://www.prymat.net/blog/293-zsypy-budowlane), które posiadają podobne informacje na podnoszony temat – jeśli chcesz, to sprawdzić kliknij tutaj!

Powierzchnie, jakie odbijają blask powiększają optycznie przestrzeń.