W jaki sposób trzeba używać narzędzia pod nazwą Inspekcja wstępna?

Żeby upewnić się, czy dokument zawiera odpowiednie opcje, czcionki czy też formatowanie, należy wykorzystać narzędzia Inspekcji wstępnej. W co poniektórych sytuacjach można by za jego pomocą poprawić zawartość dokumentu.

projekt kuchni

Autor: Szymon Nowak z Wrocławia
Źródło: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Narzędzie Inspekcja analizuje zawartość pliku, sprawdzając jego przydatność do profesjonalnego druku oraz dużo innego typu kwestii, określonych przez użytkownika. W czasie inspekcji wstępnej wykorzystywane są zbiory wartości określonych przez użytkownika, zatem profile inspekcji. Zależnie od danego profilu, inspekcja wstępna może także poprawić co poniektóre błędy. Podczas inspekcji wstępnej są również uruchamiane kontrole oraz poprawki w widocznych obszarach co poniektórych obiektów w celu zagwarantowania zgodności plików z różnorakimi standardami. W trakcie inspekcji wstępnej sprawdzane są użyte czcionki, kolory, obiekty przez dwaroczyste, pokrycie farbą, rozdzielczość obrazu, zgodność z określoną wersją formatu pliku oraz dużo różnych składników. Przy pomocy specjalnych narzędzi można również sprawdzić składnię pliku oraz jego rzeczywistą strukturę.
Przed skorzystaniem z narzędzia Inspekcja wstępna lub przed utworzeniem pliku do wydrukowania, należy użyć następujących zaleceń: pliki stworzone w programie trzeba zoptymalizować do druku. Trzeba również użyć wstępnie określonych ustawień styli w programie. W dokumentach trzeba także osadzać wszystkie czcionki aplikacji źródłowej.

Nie chcesz przerwać czytania ciekawego zagadnienia na jednym poście? Więc zachęcamy do następnych – kliknij w link i przejdź na zbliżoną stronę.

Osadzanie czcionek da pewność, że czcionki nie będą zamieniane.

Przed wykorzystaniem narzędzia Inspekcja wstępna lub przed stworzeniem dokumentu do wydrukowania, należy koniecznie stosować się do następujących wskazań: do plików utworzonych w programie trzeba użyć wstępnie zdefiniowanych ustawień styli. Przy pomocy okna dialogowego inspekcja wstępna można sterować wszystkimi kryteriami inspekcji.