W jaki sposób komoda może stawać się elementem wystroju wnętrz naszych rodzimych restauracji

Tawerny są zakątkami, do których chodzimy z nieukrywaną ochotą. A to za sprawą urządzanych w nich spektakularnych przyjęć weselnych. Odprężające biesiady z członkami rodziny lub po prostu sobotnie lub niedzielne kolacje z przyjaciółmi wymagają odpowiedniej oprawy.

Różne oblicza komody

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
Wnętrze lokalu ma być jasne, miłe i koić rozstrojone nerwy. Jego urządzenie wymaga nawet interwencji dekoratora, który, bez namysłu, postawi obok baru bukową komodę.
Pracownik knajpy, który codziennie używa skrótów myślowych, przezwie ten mebel nazwą: komoda 6 szuflad. Wspomniane szuflady będą nie tylko elementem dekoracji, ale także posłużą jako przechowalnia sztandarowych restauracyjnych akcesoriów.
W dwóch szufladach, tych pierwszych od góry, zostaną umieszczone śnieżnobiałe i seledynowe obrusiki, koronkowe serwety, materiałowe serwetki, czyli jednym wyrazem, bielizna stołowa wyjmowana na okazje naprawdę niezwykle.
W dwóch kolejnych, tym razem środkowych szufladach, zalegać będą ekstra pojemniki na maggi i zestawy widelczyków, które posłużą klientowi podczas jedzenia posilnego obiadu z wysokokalorycznymi lodami waniliowymi.
Te dolne szuflady otwierane będą rzadko, bo istnieje pewne zagrożenie, że brud gromadzący się na podłodze podczas całego dnia, zagrozi higienicznemu wyglądowi włożonych doń rzeczy.
Model nazwany skrótem komoda 6 szuflad będzie spełniał dodatkowo funkcje reprezentacyjne.

Jeżeli według Ciebie ten artykuł jest ciekawy, to zobacz również pomocne źródło, które ma absorbujące dane – one z pewnością Cię zajmą.

Jego ciemny odcień doda wnętrzu elegancji (przeczytaj na stronie). Ustawione na nim świeczniki lub położone na blacie świeczki zapachowe bądź elektryczne lampy w kształcie kaganka, uwydatnią magię długich, pachnących jaśminem i akacją, wczesnoletnich nocy.

komoda

Autor: Herry Lawford
Źródło: http://www.flickr.com
Komoda w stylu Ludwika XIV, zakupiona w sklepie z starymi meblami, uwydatni klimat tawern nawiązujących swoim menu do kuchni z Francji rodem. Mebel z motywami roślinnymi, charakterystycznymi dla secesji, będzie doskonale łączył się z salą urządzoną w stylu panującym jeszcze przed I wojną światową. Nie trzeba specjalnie znać się na sztuce, aby ze smakiem aranżować wnętrza, najważniejsze bywa wyczucie dobrego smaku.
Jeżeli konsumenci będą wyśmienicie czuli się w lokalu gastronomicznym, piękny, wyeksponowany mebel stanie się tematem kobiecych i męskich konwersacji przy stole. Niejedno narzeczeństwo zapragnie posiadać taki sam model w swojej sypialni. Być może, na dźwięk słów: komoda 6 szuflad, usłyszanych w telewizyjnej reklamówce, zdecyduje się zainwestować swoje oszczędności w taki właśnie mebel – bogata oferta szafek na topeshop.pl.