W dzisiejszych czasach buduje się dużo drapaczy chmur – duży odsetek nawet w ścisłym centrum

Duża ilość wieżowców, które wznosi się zazwyczaj dosyć blisko centrum, to z angielskiego – Business CITy. Stanach takie mini miasteczka, gdzie kipi życie biznesu i wielkich pieniędzy, istnieją już od dawna.

W naszym kraju powolutku zaczynają się rozwijać.
Łazienka, ceramika sanitarna Touch w wersji wiszącej

Autor: Coram Poland
Źródło: Coram Poland
Odstępstwem od reguły jest rzecz jasna Warszawa. Tam już od jakiegoś czasu sporo buduje się drapacze chmur. Pozostałe miasta jednak tylko co zaczynają doganiać Zachód. Kilka z nich zaczyna prężnie rozwijać się pod tym względem. Na przykład Wrocław – miasto pragnie dogonić unijne standardy. Tym lepiej dla niego, że leży w pobliżu granicy z Niemcami. To niepodważalnie dość spory atut dla prowadzenia biznesu. Do budowy tak wysokich budynków potrzebny jest fachowy sprzęt. Toteż jeżeli potrzebne są żurawie wynajem nie jest trudną sprawą.
Na Dolnym Śląsku istnieje co najmniej kilka firm, które dzierżawią ciężki, konstrukcyjny sprzęt. Trzeba tylko poszperać w sieci. Zatem jeśli ciekawią Was wydzierżawione żurawie Wrocław nie da plamy. Jest to duży ośrodek, gdzie dużo się dzieje i buduje. Z pewnością na linii horyzontu miasta zauważymy co najmniej kilka tych stosunkowo charakterystycznych maszyn. Będzie to znak, że gdzieś właśnie powstaje coś nowego i pewnie będzie to wieżowiec >> www.biuroinwest.pl/oferta/kontrola-szczelnosci-instalacji-gazowej/.

Jeśli nie z biurami, to zapewne z mieszkaniami. Dziś też jest to dobra inwestycja – zakup mieszkania na ostatnim piętrze drapacza. Piękny widok na okolicę wynagrodzi pewnie wysoką cenę apartamentu.