Umiejętnie dopasowane dekoracje ślubne, mogą kierować naszymi zmysłami

Cudowne słoneczne lato, czas który w naturze wyróżnia się obfitością roślin zbożowych, traw, roślin polnych oraz roślin ogrodowych. A przed zaręczonymi, jedyny, najznamienitszy dzień w życiu – ceremonia ślubna. W plenerze, sprawi wrażenie sielankowości, wyjątkowości, delikatności.

Wesele pod białym namiotem z przystrojeniami rustykalnymi. Rozsypane na stole płatki czerwonej róży, pot-pouri z cudownie pachnącymi mieszankami zapachowymi.wejście za darmo – (wejdź https://jeger.pl/pl/farby-do-mebli/230-jeger-rustic.html)Panna młoda z bukietem swobodnie splecionych kwiatów, złożony z wonnego groszku, bławatków, stokrotek czy maków oraz oryginalnej zieleni np. bluszczy, paproci.

przygotowania do wesela

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Te i inne koncepcje, sposobu przeprowadzenia uroczystości ślubnej, realizują coraz popularniejsze firmy wykonujące usługi dekoratorskie . Firmy trudniące się dekoratorstwem, wykwalifikowane w twórczych nietradycyjnych inwencjach, potrafią urzeczywistnić najskrytsze projekty młodych. Wymaga to czasami czegoś więcej, niż tylko dobrze przemyślanego projektu. Tylko dobrze dopasowane dekoracje ślubne Katowice spowodują, że przysięga małżeńska, nawet w plenerze, może być bardzo widowiskowy. Wszystko co jest piękne, wywoła dodatnie emocje, pobudzi zmysły i spowoduje, że przyjęcie zapadnie, nowożeńcom i uczestnikom na długo w pamięci. Z pewnością to kwiaty są tym pięknem, które wspaniale zaznaczą świetność uroczystości weselnej.

Nie ma podziału na kwiaty dobre i złe, każde mają swoje specyficzne oddziaływanie ze względu na barwę i kształt. Ponieważ kwiaty posiadają ogromną moc wpływania na podświadomość, mogą być pozytywne w swoim oddziaływaniu w trakcie uroczystości. Utrzymane w spokojnych kolorach posiadających więcej bieli i błękitu, bardziej ascetyczne, mogą pomóc przetrwać, trudne chwile samej uroczystości, niwelując tremę ale też mogą pomóc wzmacniać odpowiednie nastawienie. Popołudniem i wieczorem, po ceremonii ślubnej, gdy emocje trochę spadną, można wykorzystać nieco odważniejsze barwy jednocześnie zmniejszając zmęczenie po trudnym i stresującym dniu oraz pobudzać zmysłowość i radość.