Ubikacje ogólnodostępne co dodać, by zwiększyć standard?

Publiczne toalety to nie tylko niebieskawe „domki” znajdujące się przy placach konstrukcyjnych, jak stereotypowo uważają ludzie. Sfera ta ma zasadnicze przedłożenie dla wielu przestrzeni nie tylko usługowych.

lampa owadobójcza

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Perfekcyjnym przykładem są parki wodne oraz kina, gdzie toalety najzwyklej muszą przedstawiać sobą najwyższy możliwy standard.

Fascynuje Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to odwiedź źródło a znajdziesz tam interesujące informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

Współcześnie tego sortu miejsca docelowo wyposażone są w suszarki kieszeniowe – nie tylko z uwagi na względy funkcjonalne, ale przede wszystkim prezencyjne. Wchodząc do ubikacji utrzymanej w lekko futurystycznym stylu patrząc na suszarki kieszeniowe strona główna automatycznie myślimy „znajduję się w nowoczesnym miejscu, gdzie dba się o klienta”. Takie rozumowanie zdaje się często śmieszne, jednak do pozorów zawsze przykłada się uwagę. Kino czy park wodny nie może sobie zwyczajnie pozwolić na utratę choćby i najbardziej znikomą w oczach odwiedzających – suszarki kieszonkowe stanowią tutaj niezmiernie mały koszt biorąc pod uwagę przyszłościowe zyski.

kafelki

Autor: michimaya
Źródło: http://www.flickr.com
Innymi ubikacjami, które przeszły sporą ewolucję w sprawie wyposażenia są te umiejscowione przy jeziorach, gdzie porozstawiane są domki wypoczynkowe. Bliskość jeziora sprawia, że w powietrzu lata dużo owadów, które niezmiernie potrafią utrudnić delektowanie się zasłużonym wolnym. Bycie pokłutym przez komary podczas wieczornego prysznica albo szorowania zębów do wartych zapamiętania z pewnością nie należy. Wyjściem z kłopotu jest najzwyklejsza lampa owadobójcza,źródło która aktualnie stanowi powszechny dodatek dowolnej przestrzeni turystycznej.

Lampa owadobójcza to niewielki koszt – warto zawczasu zastanowić czy wydanie kilkudziesięciu złotych „na wszelki wypadek” nie przysporzy nam więcej benefitów niż jechanie na wycieczkę w ciemno.