Szklane elementy w nowoczesnym domu

Spora konkurencja, kryzys na rynku nieruchomości wymaga od deweloperów dużej elastyczności.

Już nie tylko obniżają ceny, które w stosunku do podstawowych potrafią być różne nawet o 10% na jednym m2, ale także ścigają się w zaspokojeniu gustów klientów.

wnętrze

Autor: LK&Projekt
Źródło: www.dom-jednorodzinny.pl

Konsumenci sukcesywnie wycofują się z zakupów mieszkań w kilkupiętrowych budynkach, gdzie na wielkich osiedlach brakuje wspólnoty i preferują budowane na wsi domy. Najczęściej jest to bardziej kosztowna inwestycja, ale jej walory są niebanalne: od posiadania działki, w którym można spokojnie zrobić mały zdrowy warzywniak, po swój garaż lub też miejsce – tu szczególny uśmiech w stronę kobiet – na ogromną szafę na obrania albo i specjalne pomieszczenie, w którym panowie mogą zaprosić kumpli i w spokoju obejrzeć mecz.

Coraz częściej powstają nowoczesne domy (gdzie używane są np. pustaki szklane (tu więcej o pustakach) o dużej powierzchni przeznaczone bogatszej części społeczeństwa. Ich asortyment jest faktycznie atrakcyjny i ten, kto chce mieć własne cztery kąty potrafi dziś na rynku znaleźć coś dla siebie: od praktycznych domów jednorodzinnych, przez piętrowe domy z poddaszem, po oryginalne projekty tworzone na zlecenie np.

Jak myślisz? Czy dane na opisywany wątek są niezwykłe? Jeżeli tak, to przejrzyj tekst, a znajdziesz tam mnóstwo fantastycznych wiadomości, które przyciągną Twoją uwagę.

finezyjne szkło do kuchni (). Wystarczy mieć plan aranżacji i pojechać z nim do biura projektowego lub też kupić od razu certyfikowany i odpowiadający naszym gustom projekt.

Łazienka, szkło białe lakierowane

Autor: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Dla osób, które doceniają skomplikowane układy, oryginalną architekturę, nowoczesną aranżację, można polecić domy parterowe: połączenie solidnych surowców budowlanych z niezwykłym wyglądem. Architekci jak i deweloperzy coraz częściej realizują tego typu wyzwania. Realizacja takich planów wymaga nie tylko wprawy i nabywanych latami umiejętności, ale przede wszystkim łączenia wyobraźni z praktyczną stroną takiego projektu. Ogromną zaletą podobnych rozwiązań jest optymalna przestrzeń użytkowa domu jak i możliwość przeszklenia go w większości oknami, co powoduje, że wnętrza są nasłonecznione.

Otrzymywane skutki zwykle prześcigają największe pragnienia, stąd też być może korzystniej będzie oddać odrobinę pieniędzy i poświęcić czasu, aby dostać nowoczesny parterowy dom ze swoich snów.

Źródło: szybka.pl