Sposoby na wnętrze mieszkania z wystrojem z palet.

Potrzebujesz koncepcji na niedrogie zaaranżowanie mieszkania dla studentów? Optymalnym pomysłem będzie wnętrze z meblami z palet. Przypadnie do gustu szczególnie młodym ludziom z artystycznymi pasjami.

Mieszkanie studenckie

Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Opcje na meble z palet dają spore pomysły pokazywania niespotykanych aranżacji pomieszczeni. Pomyśl – możesz w ten sposób wykonać także łóżko! Wystarczy, że w markecie meblarskim nabędziesz miękki materac. W zależności od kwestii, czy jest on jednoosobowy, czy dla dwóch osób podkładasz pod spód palety. Idealną wysokością łóżka ( zobacz także łóżka kontynentalne wrocław) będzie taka, kiedy w momencie, gdy na nie siądziesz będziesz mieć nogę w kolanie zgiętą pod kątem prostym. Będzie wtedy łóżko niezwykle wygodne także wtedy, kiedy będzie miało być do siedzenia. Możemy z powodzeniem zrobić z nich także komplet fotele + wersalka, na którym siądziemy wraz z gośćmi. Wystarczy z 3 palet wykonać fotel – dwie służą nam za siedzisko, a trzecia za oparcie. Pozostaje położyć nań wielką poduchę, już mamy wygodny fotel. Garść kapitalnych pomysłów masz na stronie

Zanim jednak zabierzemy się za składanie mebli z palet, powinniśmy je wyczyścić, wygładzić papierem ściernym i pomalować drewno. Unikniesz w ten sposób szybkiego brudzenia się drzewa, a również paskudnego wbijania się igieł w nasze ciało. Palety można oczywiście pozostawić w normalnym kolorze drewna, a możemy również pomalować niektóre jej elementy w żywe kolory. Dodamy w ten sposób pomieszczeniu energii i poweru. Dokładnie obmyślmy jednak to, jakie odcienie nadamy deseczkom – powinno się to dobrze komponować z kolorem ścian i resztą mebli, albo dodatkami. Wtedy uzyskamy fajne, klimatyczne wnętrze.