Spory procent przedsiębiorstw budowlanych w naszym kraju i za granicą szuka bezpośredniego kontaktu z kopalniami, które wydobywają przeróżnego rodzaju materiały

Sporo spółek, które działają w różnych dziedzinach, ale najczęściej w zakresie budowlanym, pragnie mieć dostęp do materiałów w hurtowej cenie.

Pragną rzecz jasna uzyskać najniższe z istniejących cen.
nowocześnie zaprojektowane wnętrze

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy są świadomi tego, że im dłuższa lista pośredników, tym stawka jest wyższa. Z tego powodu znaczny odsetek spółek, które działają z jednym materiałem, choćby z granitem, poszukuje kontaktu wprost z kopalniami. Naszym regionem, gdzie wydobywa się granitu najwięcej jest województwo dolnośląskie. Mamy tam kilka spółek – przykładowo kopalnia BraunGranit czy Gębczyce. Najlepiej jest zawsze kontaktować się prosto z zarządem danej jednostki. Granit jest niezwykle eleganckim materiałem (zobacz ściernica diamentowa). Wygląda przepięknie i jest całkowicie naturalny, dlatego wykorzystuje się go zwykle w produkcji blatów w kuchni czy elementów do łazienki. Dodatkowo, jest szalenie trwały, dlatego może być wystawiany na działania deszczu czy mrozu. Dość często robi się z niego parapety do mieszkań, posadzki, fontanny miejskie ale także nagrobki nagrobki granitowe warszawa na cmentarzach. Jeśli interesuje nas jakaś kopalnia granitu, warto spróbować umówić się na spotkanie z jej przedstawicielem. Jeśli współpraca będzie owocna dla obu stron, zarządca kopalni z pewnością z przyjemnością podpisze z nami umowę na dłużej.

Należy szukać bezpośrednich kontaktów z kopalniami, które fedrują granit, ponieważ im mniej pośredników, tym niższa cena za surowiec. Nasze zadowolenie będzie duże i dostrzegalne w obniżeniu kosztów.