Ściany z cegły to hit nowatorskich mieszkań

Trendy w budownictwie tak jak i pogoda – bez przerwy ulegają zmianom. Konsekwencją tego jest fakt, że firmy remontowe nieustannie mają mnóstwo zajęć, a pisma wnętrzarskie są drukowane w ogromnych ilościach.

oczy

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Popularne są też programy telewizyjne o tematyce urządzania wnętrz.
Drugą młodość przeżywają ściany z cegły. Coraz częściej ludzie odnawiając domy w nieco starszym budownictwie podejmują decyzje o pozostawieniu przykładowo jednej ze ścian w korytarzu w stanie nienaruszonym, zaledwie delikatnie odświeżając. To wszystko dlatego, aby wnętrze zdobił element z cegły. W wypadkach nowych mieszkań , czy domów, często wybiera się imitacje ściany z cegły, czyli choćby tapety, które z daleka bardzo przypominają oryginalną ceglaną zabudowę. Niewątpliwie tego typu rozwiązania ostatnio robią prawdziwą furorę. W bardzo łatwy sposób można odświeżyć wnętrze, które już nam się „opatrzyło” i odnawiając zaledwie jedną ścianę uzyskać zaskakujący efekt rodem z nowego katalogu dla architektów wnętrz. Na prawdziwe ściany z cegły zwykle decydują się osoby, które mają w swoim domu kominek i to w jego sąsiedztwie wybierają tego typu elementy.

Czy powyższa porada wywołała Twoją dociekliwość? Jeżeli tak, to przeczytaj ten niesamowicie w serwisie. On bez wątpienia również okaże się wart przeczytania.

Oczywistym jest, że im piękniejsze i bardziej przemyślanie urządzone wnętrze (polecamy również lustra na wymiar), tym przyjemniej nam się w nim żyje. Prościej o regenerację po ciężkim dniu pracy, gdy miejsce, w którym jesteśmy sprzyja dobremu nastrojowi.

Często naprawdę niedużo trzeba, aby wnętrze, w którym znajdujemy się dzień w dzień stało się zgodne z trendami i prezentowało się jak z nowych programów telewizyjnych. Troszkę wyobraźni stanowi klucz do naszego odnowionego mieszkania.