Samochód wydaje się być jednym z takich wynalazków cywilizacji, które niezwykle ułatwiły nasze życie

Dawniej przemieszczać się na znaczne odległości mogli wyłącznie zamożni, gdyż było to związane z dużymi kosztami. Należało posiadać konie i sypiać w karczmach, ponieważ jednodniowy dystans, który mogły pokonać konie, nie był zbytnio duży.

Drzwi szklane, konik morski

Autor: WIŚNIOWSKI
Źródło: WIŚNIOWSKI
tynk
Dzisiaj za dużo mniejsze sumy mamy możliwość jeździć na znacznie większe odległości.
kable

Autor: BLACK RED WHITE SA.
Źródło: http://www.brw.com.pl/
W obecnych czasach prawie każda rodzina posiada samochód. I każdy stara się o nie dbać. Jest to bardzo istotne, ponieważ dopiero bez samochodu zazwyczaj zaczynamy rozumieć niewygody wynikające z odległości do centrum czy pracy. Nie zawsze mamy szansę skorzystać z komunikacji miejskiej. Poza miastami nie istnieje ona prawie wcale, a w mieście najczęściej jest przepełniona i wiecznie się spóźnia. Wobec tego należy o samochód troszczyć się. Aby nie rdzewiało i nie stało na śniegu, trzeba postawić garaż. Nie jest to szalenie kosztowana sprawa, a przyniesie dużo pożytku. Należy oczywiście wybrać odpowiedni dla nas projekt garażu. Musimy zastanowić się czy powinien być jedno- czy dwustanowiskowy oraz czy chcemy, żeby był ocieplony. Wybór oczywiście zależy od nas. Jakikolwiek projekt nie wytypujemy, to niemal od razu po tym, gdy zaczniemy garażować auto (zabudowy samochodowe producent) systematycznie, poczujemy dużą różnicę. Nie będziemy zmuszeni odśnieżać go w zimę i nie będziemy musieli drapać zamarzniętych szyb.

Nie straszne będą też różne anomalia pogodowe na przykład: grad czy pioruny. Zawsze będziemy mogli wejść do ciepłego wnętrza auta – nie zwracając uwagi na porę roku. Zatem garaż to bardzo dobry pomysł.