Rynek pierwotny a poszukiwanie mieszkania lub domu we Wrocławiu

Kupno własnościowego mieszkania lub domu to bardzo znaczący moment w życiu każdego z nas. Nabywając nieruchomość myślimy o komforcie życia, bezpieczeństwie naszej rodziny. Oferty z rynku pierwotnego różnią się pod względem lokalizacji, stylu wykończenia oraz oczywiście ceny. Co oferuję deweloperzy z Wrocławia?

mieszkanie

Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o rynek pierwotny Wrocław z pewnością sprosta oczekiwaniom zarówno osób młodych, które planują kupić swoje pierwsze, małe mieszkanie, jak i bardziej wymagających poszukiwaczy apartamentów, ale również tych, którzy polują na nowy dom w okolicach granicy miasta. Deweloperzy obecnie koncentrują się na kilku lokalizacjach – Śródmieście, , Psie Pole, Fabryczna, ale też inne. Dla poszukujących kawalerki doskonałym rozwiązaniem będę nieruchomości z wygodnym dojazdem do centrum, bo te z pewnością będą mogły służyć jako inwestycja pod wynajem, gdy nawet w późniejszym okresie zdecydujemy się zamienić nasze mieszkanie na większe – Z kolei dla zakochanych planujących wspólną przyszłość oraz rodzin z dziećmi idealną opcją są wymienione zielone okolice – od Parku Południowego, w kierunku Bielan. Decydując się na rynek pierwotny we Wrocław musimy liczyć się z cenami od 4,5 do 7 tysięcy zł za m2. Do tego trzeba też doliczyć kilkanaście tys. złotych jeśli planujemy wykupić miejsce na samochód w garażu podziemnym.

Jeśli chodzi o nowe domy na sprzedaż Wrocław proponuje dwie możliwości – nieruchomości wolnostojące w osiedlu domków jednorodzinnych, jak i domy w zabudowie szeregowej.

Ciekawa wiadomość? Jeśli tak sądzisz, dodatkowo sprawdź ten link – zobaczysz o wiele więcej w ofercie (https://sklepmardrew.pl/), która tyczy się rozważanej tutaj kwestii.

Drugie z wymienionych są najczęściej mniejsze, ale również nierzadko w pakiecie są ogródki i garaże. Idealnym rozwiązaniem może być zakup domku szeregowego, lecz w położeniu skrajnym. W takim przypadku w atrakcyjnej cenie możemy liczyć na nieco więcej miejsca i intymności.

Jeżeli interesuje Cię tego typu zagadnienie, kliknij ten link oraz zdobądź użyteczne szczegóły. Warto poznać opisywany tutaj temat bardziej szczegółowo!

Zaletą takich nieruchomości często jest przyjemne otoczenie dużej ilości zieleni. Dodatkowo wrocławskie osiedla domków oferują dobrą dostępność usług, nie brakuje również żłobków oraz szkół w niedalekiej odległości. Nowe domy na sprzedaż Wrocław oferuje zazwyczaj z metrażem 70 -150 m2. Natomiast ceny kształtują się w granicach 390 – 600 tysięcy zł za tego typu nieruchomość