Projekty domów typu szeregowych i dla wielu rodzin – czyli, gdzie szukać gotowych projektów budynków

Chciałbyś wybudować domek dla siebie i swojej rodziny? A być może wybudować calutki kompleks domków dla wielu rodzin, którymi to będziesz rządzić? Jeśli tak, to musisz mieć wspaniałego projektu.

Jednak skąd taki wziąć? Dobrym wyjściem zawsze bywa architekt, który to uwzględni twoje własne pomysły na budowlę. Co uczynić jednak, gdy pomysłu nie posiadamy żadnego, a jednak bardzo mocno pragniemy mieć napomknięte domki? W tej chwili odpowiadamy na to pytanie!
Domki letniskowe

Autor: Sarah & Austin Houghton-Bird
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjściem z wymienionej we wstępie sytuacji bywają nie wątpiąc w to strony, w której projekty domów szeregowych, czy projekty domów wielorodzinnych, są na porządku codziennego dnia. „Biura projektów”, ponieważ tak bywają nazywane owe stronki, to niezależne przedsiębiorstwa, które to wystawiają osobiste projekty domostw w sieci, dzięki czemu mamy możliwość się z nimi zaznajomić, poznać ich ceny, wymiary – ogólny obraz w formie 3D.

Jeżeli zafascynował Cię ten materiał, to tu jest notka z www, która także ma niezwykle interesujące dane na przedstawiany tutaj temat.

Co oczywiste, każdy z rodzajów domostw wygląda w inny sposób, oraz inaczej kosztuje. Jeżeli chodzi o projekty domów szeregowych, to kwota za tego rodzaju projekty rozpoczyna się średnio od okolicy 2 tysiaków złotówek oraz metrażu około stu metrów kwadratowych plus garaż w okolicy piętnastu metrów kwadratowych.

Wejdź na naszą nową stronę, a tam znajdziesz atrakcyjny kompleksowy raport na powyższy temat. Czekają na Ciebie dodatkowe posty.

/J]

fotka - miasto

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi zaś o projekty domów wielorodzinnych, to wykosztujemy się za nie znacznie więcej, albowiem minimalna cena utrzymuje się w obrębie 7 tysiaków, kończąc nawet i na 30 tysiakach, jeżeli nie więcej.

Najbardziej niski pułap co do ich nawierzchni wynosi mniej więcej czterystu metrów kwadratowych, mając możliwość sięgać nawet powyżej aniżeli dwa tysiące metrów kwadratowych. dobrze jest pamiętać, przy zakupie projektu o jego zgodności z normami przeznaczonymi na konkretny rok!