Prąd na sali na wesele – na co zwrócić szczególną uwagę i o co dokładnie zapytać przy wyborze sali?

Wybieranie odpowiedniej sali na wesele z pewnością nie jest łatwy – zazwyczaj zajmuje nam to naprawdę sporo czasu, a ostatecznie i tak nie możemy się zdecydować.

Zespół Mieszkaniowy Salwator City wyróżniony w konkursie Baumit Fasada Roku 2009

Autor: Baumit
Źródło: Baumit
Jeśli już się za to zabieracie, wówczas musicie równocześnie pamiętać o dużej ilości kwestii, o które musicie zapytać managera konkretnej sali. Dzisiaj weźmiemy na tapetę kwestię prądu – zazwyczaj nie poświęcamy temu zbyt wiele uwagi, gdyż wydaje nam się, że jest to rzecz oczywista, jednak zawsze zdecydowanie dobrze doprecyzować pewne rzeczy przed zawarciem umowy.
dom - krajobraz

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Co w wypadku braku prądu?
Wyobraź sobie, że w trakcie Waszego wesela nagle braknie prądu – co w takiej sytuacji? Zazwyczaj powoduje to ogromne komplikacje – nie ma światła na sali, DJ nie może korzystać ze swojego sprzętu, a jednocześnie goście przestają się dobrze bawić. Tego typu scenariusz brzmi jak wyjątkowa katastrofa, zatem zdecydowanie warto zdecydować się na miejsca, które mają dodatkowo własny generator prądu. Jeśli takie urządzenie znajduje się w Waszym wymarzonym miejscu, wówczas bez wątpienia będziecie mogli oddychać spokojnie – wtedy będziecie mieć praktycznie pewność, że nawet w wypadku nieprzewidzianych sytuacji generator prądu zwyczajnie zostanie włączony, a Wy będziecie móc dalej się świetnie bawić.
Palety

Autor: U.S. Fish and Wildlife Service Northeast Region
Źródło: http://www.flickr.com
Dodatkowe płatności
Podpisując umowę, zawsze powinniście niewątpliwie doprecyzować kwestię dodatkowych płatności.

Niektóre sale bowiem pobierają opłatę na przykład a to, iż do Waszej dyspozycji będzie agregat mobilny, nawet jeśli nie zostanie on użyty w czasie imprezy.

W sieci jest wiele bardzo ciekawych informacji – jeśli masz ochotę poznać jeszcze jeden – sprawdź na stronie (https://estella-shop.eu/15-przescieradlo-feinjersey-art-6500) a nie pożałujesz!

Dodatkowe opłaty mogą również obejmować dla przykładu opłaty licznikowe za zużyty prąd lub gaz w czasie wesela.