Podłoga jesionowa – niezaprzeczalnie czołowy bohater Twojego wnętrza, który nada mu unikatowy charakter

Urządzając wnętrze warto mieć na uwadze, iż podłoga nie jest jedynie powierzchnią użytkową, lecz również niezmiernie ważnym „elementem” każdego pomieszczenia.
Teraz coraz większą popularnością wśród klientów może pochwalić się jesion.

deska warstwowa jesion

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
odpady

Autor: Marc Willmore
Źródło: http://www.flickr.com
Dlaczego? Przyczyn owego stanu rzeczy nie brakuje. Po pierwsze rzeczone drzewo okazuje się niezwykle twarde, a przez to odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, między innymi ścieranie. Jeśli zatem marzysz o solidnej drewnianej podłodze najwyższej jakosci, wspaniałym rozwiązaniem będzie bezsprzecznie deska warstwowa Jesion (polubiłem to) świetnie sprawdzi się niemal w każdym stylu – zarówno w aranżacjach rustykalnych jak i skandynawskich.

Charakteryzuje go bowiem bogata gama kolorystyczna. Przyjmuje rozmaite barwy, poczynając od białej po brązową. Z upływem czasu drewno – wskutek działania promieni słonecznych jeszcze bardziej ciemnieje. Warto nadmienić, iż – choć podłoga jesionowa może występować w różnych odcieniach – na rynku prym wiedzie tak zwany mikst, czyli „wersja” zawierająca wszystkie wspomniane wcześniej tonacje (podłoga jesion).

Nie ma wątpliwości co do tego, że opłaca się nabyć podłogi jesionowe, bo dzięki nim nasze mieszkanie zyska nietuzinkowy charakter i przytulny klimat.

Intryguje Cię nasz artykuł? Jeśli tak, to poznaj ten użyteczny tekst (http://eksprespozyczka.pl/). Zgłębisz w nim wiadomości, które okażą się dla Ciebie zajmujące.

Czy można pragnąć czegoś więcej?