Okna to wyzwanie dla każdej gospodyni

To jasne, nie tylko dlatego, że cały czas należałoby je myć, by były czyste i przejrzyste. Okna mają jeszcze inny aspekt dla pań.

Jaki? Dekoracyjny.
rolety

Autor: OknoPlus
Źródło: OknoPlus

Żaden z panów niewątpliwie nie popisałby się taką kreatywnością w wyborze firan a także zasłon lub też ich upinaniu w taki sposób jak potrafią to panie. W tym wypadku ogranicza je wyłącznie ich fantazja, a ta ciągle pracuje na wysokich obrotach. Jedne z pań albo podpatrują okna sąsiadek, albo osobiście próbują wymyślać wyjątkowe fasony firan a także zasłon. Na tym jednak sprawa okien się nie kończy. Firanki firankami, ale do zasłon a także dywanu powinno się poza tym dokupić pasujące rolety. Oczywiście nie mogą być przypadkowe, bo muszą one stanowić harmonijną całość. Nie dziwcie się zatem panowie, iż kiedy Wasza żona kupi nowe zasłony, za moment będzie Wam mówiła, że trzeba dokupić nowe rolety. Bez znaczenia jest to, iż te, które macie teraz pozostają całkowicie sprawne. To jeszcze nic nie znaczy. Kolor rolety musi być koniecznie zbliżony do koloru nowych zasłon i już. Nie mają sensu żadne dyskusje w tym miejscu – korzystniej będzie dla Was, jeżeli od razu pójdziecie kochani mężowie do sklepu i zakupicie dokładnie taką, jaką chcą żony.
Okna – sprawdź propozycję – domu to zdecydowanie rewir pań i nie można tutaj oczekiwać na jakiekolwiek ustępstwa.

Wam mężowie zostaje jedynie się z tym pogodzić. Ci długoletni stażem wiedzą, że z zawziętością partnerek nie warto walczyć. Tak czy siak i tak postawią na swoim i koniec.