Obsyp swoje mieszkanie srebrem i złotem.

Kupujesz mieszkanie i nie wiesz jak je urządzić? Kłopotem jest wybór mebli, a sen z powiek spędza tapeta na ścianach? Masz dość klasycznych, czyli po prostu nudnych mebli? Chciałbyś wybrać coś nietuzinkowego, ale nie jesteś pewny, co by do Ciebie pasowało? Nic trudnego.

Postaramy się przybliżyć obecnie panujące trendy w meblowaniu wnętrz, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

meble systemowe

Autor: Forte
Źródło: www.meble.meblopol.pl

Wiosna puka do naszych drzwi! Świeci słońce, kwitną krzewy. Dlaczego nie wpuścić jej do naszych domów? Jasne kolory lub kwiatowe wzory to najnowszy krzyk mody. Dodatkowo można je nabyć w większości miejsc. Chyba nie ma nic bardziej cudownego niż wstawać rano w optymistycznym otoczeniu. Do tego typu prostych wnętrz doskonale pasują niedrogie meble z europejskich sklepów, które każdy potrafi złożyć.

Przeciwieństwem takiego aranżacji wnętrz są eleganckie meble, zwykle wyprodukowane z drewna. Prezentują się bardzo okazale: biurka stylowe z mosiężnym okuciami, skrzynie na pościel, łóżka z baldachimem lub też toaletki z dużymi lusterkami. Wszystkie te wymienione elementy tworzą całość sypialni umeblowanego meblami tworzącymi niepowtarzalny klimat.

Zaabsorbował Cię przedstawiany w tym miejscu temat i szukasz oprócz tego innych tego typu informacji? Poczytaj o nim znacznie więcej w tym serwisie (https://sklep.acana.com.pl/5-sucha-karma-dla-psa)!

Jednak nie są to wytęsknione meble młodych ludzi, którzy lubią czuć wokół siebie sporo wolnego miejsca.

Meble z kolekcji Decorattex

Autor: OPUS-M Sp. z o.o.
Źródło: OPUS-M Sp. z o.o.

Dla fanów współczesnych mebli, mamy pomysł na sypialnię z iście pokręconego zdarzenia. Przeważnie mało, kto mógłby się pochwalić złotymi pólkami.Meble złote nie są w naszym kraju bardzo dostępne, jednak za oceanem powoli robią karierę. Jako, że złoty jest bardzo intensywną barwą, musimy uważać z wyborem dodatków do naszej sypialni. Nie zapominajmy, że przede wszystkim mamy w niej odpoczywać, i każdego ranka budzić się wyspani do pracy, a nie męczyć nasze oczy kaskadą barw. Kolor złoty idealnie współgrają ze srebrnymi elementami. Jeśli jednak nie bardzo przekonało nas tego rodzaju połączenie, radzimy spróbować ciut delikatniejszego:

Meble srebrne mogą być dopełnieniem koloru złotego lub też stanowić opcję dla mniej odważnych . Kolor ten dominuje w umeblowaniu kuchni. Ale jeśli dobrze czujemy się w podobnych klimatach, srebro w sypialni może podziałać na nas stymulująco. Poza tym będzie idealnie współgrało z resztą wnętrz.