Nowoczesny producent okien i drzwi aluminiowych.

Firma DRUTEX S.A. jest nowoczesną spółką, stosującą w produkcji najnowsze rozwiązania technologiczne. Szczególnie polecana gdy poszukujesz w sieci atrakcyjne cenowo i jakościowo drzwi pcv, drewniane lub aluminiowe.

drewniane okna

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Na chwilę obecną DRUTEX S.A.

jest największym producentem stolarki otworowej z PCV w Polsce. W swojej ofercie firma posiada również profile alu okienne drzwi, fasady z drewna i aluminium. Olbrzymie możliwości technologicznie jak i produkcyjne, wspierane są fachową wiedzą i sporym doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu firmy Drutex S.A, pozwalają realizować nawet najtrudniejsze i najśmielsze zamówienia stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z PVC, drewna jak i aluminium.

Kombinacja wysokiego stopnia izolacji termicznej, akustyczności oraz niezawodności czyni nasze okna pcv sprzedażowo symbolem technologii i elegancji. W pełnej ofercie znajdziecie Państwo także rolety sprzedaż w atrakcyjnej cenie! Nakładane rolety z PCV to system rolet zintegrowanych wraz z oknem, możliwy do zastosowania razem z ich montażem podczas budowy domu lub podczas wymiany okien. Zasada kompatybilności występuje także w systemie rolet zewnętrznych. Bogata kolorystyka skrzynek, prowadnic i pancerzy jak również różnorodność napędów rolety oraz jej zabezpieczeń spełniają wszelkie wymagania Klientów.

W osiągnięciu sukcesu pomogło wdrożenie systemów Zarządzania Jakością takich jak ISO 9001 oraz ISO 14001, których prawidłowe funkcjonowanie jest gwarantowane przez TÜV Management Service GmbH.

Dążenie do ciągłego doskonalenia świadczonych przez DRUTEX S.A. produktów i usług, szczególnie skoncentrowano się na dążeniu do oferowania najwyższej jakości produktów jak również redukcji czasu realizacji zamówień oraz dostaw do Klientów. Obecnie DRUTEX S.A. oferuje wysokiej jakości wyroby oraz wysoko konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do dowolnej lokalizacji w całej Unii Europejskiej.

okna

Autor: Firma OknoPlus
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/vermont%2001.jpg

Produkcja stolarki okiennej i drzwiowej prowadzona jest obecnie na liniach technologicznych, które wyposażone są w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia renomowanych zachodnich firm: austriackiej LISEC i Technoplast czy też niemieckich: WEINIG, HAFFNER i RAPID-URBAN.

Szukasz drzwi drewniane – idealnie trafiłeś na Drutex.

Drzwi , które oferuje producent drewniane w systemie Softline zrobione z drewna sosnowego i meranti spełniają zarówno oczekiwania estetyczne oraz wymogi budowlane.
Rozpoznawalną cechą profilu Softline są wyrafinowane, opływowe kształty, o gładkiej oraz lśniącej powierzchni, które dają swoim użytkownikom bardzo wymierne korzyści i możliwośći.

Cała Konstrukcja drzwi zewnętrznych Softline zrobiona jest z drewna sosnowego lub meranti klejonego trójwarstwowo o grubości 68 mm. Naszym klientom oferujemy również okna okna dachowe producent drewniane

z olbrzymią gamą kolorów (pełna paleta RAL) jak i lazurów z widoczną strukturą drewna.
Dodatkowo żywotność stolarki przedłuża impregnacja i gruntowanie. Wszystkie powłoki malarskie są bezpieczne dla środowiska. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!