Niezbędnik majsterkowicza

W domowym warsztacie podstawą są przybory do prostych napraw. Warto go sukcesywnie wzbogacać o nowe narzędzia.
Nie powinno zabraknąć w nim miarek, wkrętarek, młotków i wkrętaków, lecz również wielu innych przydatnych przyrządów.

malunek - firma

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com

Z pewnością przydadzą się także różnego typu śruby i ćwieki. Dla osób chcących usprawnić swe miejsce do majsterkowania przygotowaliśmy małe streszczenie dotyczące tego, w co powinien być zaopatrzony warsztat „złotej rączki”.
Dachówki ceramiczne slider

Autor: Röben Polska Sp. z o.o.
Źródło: Röben Polska Sp. z o.o.
Regały, półki, ścianki warsztatowe – w jaki sposób zaaranżować warsztat? Regały, szafki i półki służą do przechowywania narzędzi o większych gabarytach, takich jak wiertarki czy piły. Warsztatowe ścianki są dobrym wyjściem dla zagospodarowania małych przestrzeni, bo dzięki temu zyskamy więcej miejsca i narzędzia za każdym razem będą pod ręką. Możemy zainstalować je na ścianie dzięki specjalnym zaczepom. Nierzadko możemy napotkać szafki na przybory na kółkach, przez co nasze wyposażenie stanie się w wyższym stopniu mobilne a także łatwiej dostępne. Skrzynki, pojemniki oraz torby. Organizacja swojego miejsca pracy to podstawa. W dużej mierze pomagają przy tym rozmaitego typu skrzynki bądź torby narzędziowe mieszczące w sobie dużo potrzebnych przyborów, takich jak zestawy kluczy i nasadek. Posiadają praktyczne uchwyty dzięki czemu są dogodne jak też bezproblemowe do noszenia.

Specjalne organizery pozwolą nam zachować porządek związany z małymi częściami takimi jak: ćwieki, śruby (poznaj co ma do zaoferowania sklep on-line eogniwa.pl) albo nakrętki. Dzięki temu ustrzeżemy się bałaganu a znalezienie właściwego przyboru będzie banalne i zajmie niewiele czasu.