Niejedna spółka budowlana lub remontowa powinna korzystać z rusztowania – dla bezpieczeństwa pracowników warto wykorzystywać te najlepsze

Jeżeli jesteś właścicielem spółki, która w jakiś sposób pracuje na budowach, z pewnością masz na co dzień kontakt z rusztowaniami. Trzeba bazować na nowoczesnych metodach, gdyż zwiększa to bezpieczeństwo oraz wartość roboty.

nadproża

Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/LD_Dobre_budowanie_z_Xella_cz4_-_06-2008.pdf
drzwi wewnętrzne

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: www.stolbud.pl
Layher to niemiecka firma, która istnieje na rynku od 1945 roku. Ich rusztowania są uważane za jedne z najlepszych na świecie, dlatego też firma (tylko tutaj – heliodon.com.pl/) sprzedaje swój towar do wielu krajów na wszystkich kontynentach. Firma Layher wydaje się być oznacznikiem nowatorskiego podejścia do rzeczy. Ich rusztowania przemysłowe bywają wykorzystywane w przypadku budowy różnych konstrukcji, gdyż można spajać je w różnych kombinacjach. Montowanie oraz demontaż rusztowania jest bardzo prosty, elementy są bardzo lekkie. Wszystkie te walory przekładają się na duży komfort oraz wydajność pracy oraz na niedrogi transport.świetne źródło (dobra oferta blach ocynkowanych- aner.com.pl/prod/blachy-ocynkowane)Bezpieczeństwo również jest jednym z głównych sloganów firmy Layher. Bezspornie Niemcy podchodzą do tej sprawy bardzo rzetelnie. Innowacyjność ich rusztowania sprawiła, że jest ono używane nie tylko przy budowach, ale także podczas koncertów albo przedstawień teatralnych. Jest to dodatkowy atut przemawiający za prostotą montowania i lekkością rusztowania.
Firma Layher stawia sporą poprzeczkę w produkowaniu rusztowań.

Jest to taka gałąź, w której bezpieczeństwo robotników jest najistotniejsze, wobec tego nie wolno szukać na siłę oszczędności i nabywać przestarzałych konstrukcji dziwnego pochodzenia.