Mimo wielu działań, różnorodnych akcji społecznych i przestrzegania przed ryzykanctwem na szosie bezpieczeństwo nie poprawiło się na tyle, by na tym zakończyć

Z myślą o zapewnieniu jeszcze dużo większego bezpieczeństwa na drogach stosowane są coraz to bardziej nowoczesne elementy, by niechlubny wyznacznik wypadków w naszym państwie nie zbliżał się do również mało cieszącej elity.

stropy
szafki kuchenne

Autor: Christopher Kuttruff
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas niewątpliwie miało sposobność poznać kocie oczka drogowe (Euroasfalt sp. z o.o.), czyli zamontowane dwustronnie i na bardzo wielkiej powierzchni nieduże elementy odblaskowe. Niewielkich rozmiarów kocie oczka drogowe przytwierdzane są z użyciem klejów, a ich przeznaczeniem jest zagwarantowanie niesłychanie dużej widoczności identycznie nocną porą, jak i także podczas deszczu i gęstej mgły.

Na niniejszej stronie jest dużo użytecznych wiadomości, ale koniecznie sprawdź także pozostałe szczegółowe informacje urządzenia pomiarowe. One również są bez wątpienia warte zainteresowania.

Kolejnym nowoczesnym rozwiązaniem mającym zagwarantować dużo większe bezpieczeństwo jest przyczepa U 26A – zerknij tu. Niejako nic, a jednakże różni się od normalnych. Otóż przyczepa U 26A a raczej jej konstrukcja została wsparta na podstawie zwykłej przyczepy samochodowej. Jednakże jej tablica została zaopatrzona w masę lamp mających być widocznymi z ogromnej odległości. To nie wszystko. Każda jedna zbudowana jest też z zamykającej tablicy, na której znajdują się wykonane z folii refleksyjnej biało czerwone pasy, jak też fluorowe lampy znajdujące się w górnej części. Z tej racji żadna przyczepa U 26A nie będzie już z dala niezauważona na drodze, nawet w nocy lub niełatwych warunkach.

Te nowoczesne sposoby są powolutku wprowadzanie do wykorzystywania . Wszystkie powinny nam zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo na drodze.