Aranżujemy niewielkie wnętrze!

Specyficzna sztuka wyposażenia niewielkiej przestrzeni to problem dla większości posiadaczy niewielkich mieszkanek. Sama wynajmuję wyjątkowo maleńką kawalerkę – ma niecałe 22 metry kwadratowe. Udało mi się i znalazłam w tej niewielkiej przestrzeni zarówno miejsce do pracy, odpoczynku i jedzenia posiłków.

w domu

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Największym minusem jest to, że kuchni niestety nie mam – chyba, że określimy tak mój malutki korytarzyk, w którym są dwie szafki – jedna ze zlewem, a druga z blatem, na którym stoi kuchnia elektryczna. Mam tam co prawda wszystkie niezbędne mi przedmioty i kuchenne gary.

Podobne wiadomości opublikowano tutaj – więcej zobaczysz na stronie, którą również należy poznać. Oczywiście jeśli taka tematyka jest według Ciebie użyteczna.

A zaznaczyć chcę, że jak na singielkę, mam wiele takich małych przedmiotów, które są mi niezwykle potrzebne.

Łazienkę mam kilka razy większą od kuchni, i właśnie jestem na etapie zakupu pralki. Mam zamiar postawić na standardową, choć – nie będę ukrywała – kusi mnie mniejsza pralka otwierana u góry. Najdłużej zastanawiałam się nad wyborem półki na ręczniki i kosmetyki – chciałam by była dużym słupkiem, który podzielono na trzy otwierane szafki. Każda z części miała być przeznaczona na inne przedmioty – niższe dwie półki to chemia do czyszczenia, dwie wyższe kosmetyki, a na samej górze trzymam ręczniki. Mój salon to jednocześnie jadalnia, biuro i sypialnia.

Duża kawalerka ze ścianką działową

Autor: Unique Hotels
Źródło: http://www.flickr.com

Musiałam wykonać pomieszczenie tak, by spełniło te trzy funkcje. Misję zakończyłam sukcesem, choć – muszę stwierdzić – nie było to proste! Poszukiwałam rad w sieci. Wyszukałam niesamowicie interesujący blog, w którym przeczytałam kilka ciekawych pomysłów na wyposażenie mojego salonu. Polecam wpis: .