Lubisz jazdę rowerem i nie raz miałbyś chęć zabrać go do auta ze sobą na urlop?

Być może Twoje auto do dalszych wyjazdów jest zwyczajnie za małe i nie jesteś w mocy zmieścić wszystkich pakunków? Na to jest przecież dobry sposób.
Niezależnie od tego, jakiej marki pojazd posiadasz, w zasadzie masz możliwość postarać się choćby o belki dachowe.

belki dachowe
Autor: Lena LeRay
Źródło: http://www.flickr.com
Wnętrze kuchni
Autor: vicki moore
Źródło: http://www.flickr.com

progi dachowe
Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Są one ogromnie popularne i można je przytwierdzić do większości samochodów. Ich ogromną korzyścią okazuje się to, iż nie zmniejszają widoczności i co niebywale ważne nie wpływają na manewrowanie pojazdem. Takie belki dachowe, znane bardziej pod nazwą bagażników dachowych bywają niebywale przydatne dokładnie dla ludzi, które chcą przewozić rowery (sprawdź więcej). Wskazane jest nadmienić, iż są w mocy zmieścić nawet i kilka sztuk, z tej przyczyny cała rodzina może je zabrać ze sobą chociażby na wakacje.

Zaintrygował Cię opisywany artykuł? Jeżeli tak, to sprawdź poza tym szczegóły pod źródłem. Poznasz wtedy ponadto dokładniejsze informacje związane z omawianą tematyką.

Niezwykle dobrym sposobem są również bagażniki montowane na dachach samochodów. W zasadzie nadają się także niemalże do każdego modelu samochodu, a wszystko jest zależne od tego, jakie progi dachowe ma konkretne auto (mocne progi dachowe (http://www.anplast.pl/produkty/odwodnienie-dachu/wpusty-dachowe-pionowe/wpusty-attykowe,2,7924)). Takie boxy są mocne i wytrzymałe na różnorodne warunki atmosferyczne i co najważniejsze, mogą pomieścić naprawdę wiele bagaży.

Wybranie się na wakacje z rowerami lub ogromnym bagażem nie jest problemem, jeżeli tylko właściwie przemyślimy, co najczęściej ze sobą bierzemy . Bagażniki dachowe, które znajdziemy w ofertach sklepów mają wielki asortyment i z pewnością każdy jeden znajdzie coś, co spełni akurat jego oczekiwania.