Listwy wykończeniowe przy montażu drzwi

Jako, że diabeł tkwi w drobnych elementach, przy remontowaniu budynku wolnostojącego lub mieszkania warto nie zapomnieć o odpowiednim wykończeniu podłóg, progów, schodów oraz drzwi. Obiekty handlowe z wyposażeniem budowlanym w swojejpropozycja mają duży wybór listew, które można dostosować do własnych potrzeb. Są również dostępne różne wzory, kształty iodcienie. Wszystko odpowiednio dobrane i dostosowane do potrzeb klienta.

Podłoga z kolekcji AMBIENCE

Autor: Pegasus PR

Listwy wykończeniowe ze względu na swą giętką strukturę nie pękająpod naciskiem, dlatego nadają się świetnie do wykończenia schodów lub ram przy drzwiach którymi się wchodzi. Listwy podłogowe służą do wykończenia progów, gzymsów przy podłodze. Są wykonane najczęściej z laminowanych paneli podłogowych oraz deski parkietowej.

Do wykończeń można też użyć listwy przypodłogowe PCV. PCV to skrót od polichlorek winylu. Substancja ta jest odporna na działanie rozpuszczalników lub innych ostrych substancji czyszczących.

Nakłaniamy Cię do zajrzenia do nowego wpisu na podobny temat – tam odnajdziesz dodatkowe informacje. Zatem idź do serwisu ogrodzenia panelowe 3d i ciesz się tym.

Dlatego tak ochoczo PCV jest wykorzystywane w produkcji wykładzin podłogowych oraz przemyśle stolarskim, zwłaszcza przy produkcji drzwi i okien, a także właśnie przy asortymencie wykończeniowym.

Aranżacja z drzwiami Malawi

Autor: INVADO
Źródło: INVADO

Listwy wykończeniowe mają różneodcienie i fakturę. Nie przysparzają trudności przy przycinaniu. Ich zamieszczanie również jest prosty ponieważ są łatwo się kleją, a przy zakręcaniu nie łamią się ani nie pękają, chronią progi przed zniszczeniem. Nie warto odwalać tak zwanej fuszerki przy ich montażu. Gdyżniedobrze zamontowane mogą ulec zniszczeniu i będą wymagały szybkiej wymiany, a co za tym idzie kolejnej mieszkaniowej rewolucji. Producent drzwi Invado.pl: