Lampy domowej roboty, czyli styl niewielkim kosztem

Śni tobie się trendy pomieszczenie jak z pisma, ale nie masz środków na zakup drogich sprzętów? Nie załamuj rąk. Wystarczy mieć kreatywność i ruszyć do pracy. Odkryj super pomysły na nietuzinkowe lampy i oszczędzaj pieniądze.

Moda na klasyczne słoiki

żyrandol

Autor: Faruk Ateş
Źródło: http://www.flickr.com

Pamiętasz szklane opakowania po musztardzie, które wszyscy kiedyś wykorzystywali jako szklanki do kawy lub herbaty? Gimnazjalistów pewnie to bawi, dla mnie to jednak idealny przykład pomysłowości w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Masz zamiar poszerzyć swą wiedzę z tego działu? Chcemy Cię wesprzeć. Wystarczy wejść na nową stronę i tam dowiedz się więcej (http://cermag.com.pl/pl/produkty/ceramika) informacji.

Autentyczny duch idei Do it Yourself. Aktualnie trend na słoiki wraca i nawet w klubach używa się je do podawania trunków. Ja konstruuję z nich ekskluzywne lampy stołowe (więcej: polecane stołowe lampy ekskluzywne), a precyzyjniej mówiąc lampiony – musisz tylko dokładnie wyczyścić pojemniki i zamontować wewnątrz kolorową świecę. Dodatkowy rezultat można otrzymać, kolorując słoik farbami. Nic tak nie odda atmosfery jak

lampa

Źródło: pixabay.com

płonąca świeczka, a najlepiej aromatyczna. Oświetlenie z butelekButelki to wspaniały materiał do zrobienia lamp. Potrzeba tylko parę butli, linka, coś do cięcia szkła i możesz wymyślać oryginalne ekskluzywne żyrandole np.ekskluzywne żyrandole. Ogranicza cię jedynie pomysłowość. Od czego się zabrać na początek? Od najtrudniejszego tematu, czyli od pozbycia się dna butelkidenka. Aby zrobić to idealnie, potrzebujemy dobrze umocować butelkę (można owinąć szmatką imadło). Dalej to przyciskamy grot do wycinania szyb do butelki.

Teraz trzeba obrócić powoli butelką, tworząc równe rowki na szkle. Precyzyjne stuknięcie i dno wyskakuje bez problemu. Teraz wystarczy przeciągnąć kabel i wkręcić żarówkę. No i żyrandol jak znalazł. Jeżeli kochasz przepych, zwiąż kilka takich lamp za sprawą linki lub stelaża z drewnianych listw, lub za pomocą rurek PCV. Kombinacji jest sporo.

Udowodniliśmy lampy ekskluzywne możesz zrobić samemu i nie trzeba dużo wydawać na kosztowne modele ze sklepu. Koniecznie zobacz: najlepsza ekskluzywna lampa. Własna praca daje satysfakcję i prezentuje się wspaniale. Zaprojektuj coś o własnych siłach, a zobaczysz, ile w tym radości. Zobaczysz, że kolegom opadnie kopara na wieść, że samodzielnie projektujesz swoje przedmioty domowego użytku. Za pieniądze tego nie dostaniesz.