Ładnie wykończone mieszkanie wymaga pewnych zabiegów oraz wsparcia fachowca

Każde odświeżenie domu musimy zakończyć wizytą dekoratora, który podpowie nam, jak urządzić eleganckie mieszkanie.
Profesjonalnie wykonane podłogi czy praktycznie zaprojektowana kuchnia, to fundament do tego, aby w naszym domu miło się nam żyło.

balustrady

Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
zakładanie gniazdka

Autor: BromfordGroup
Źródło: http://www.flickr.com
mieszkanie

Autor: Ken Lund
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże fundamenty to jedynie początek. Później musimy wybrać meble oraz jakieś dodatki. Dopiero całość sprawi, że wygląd naszego apartamentu będzie dopełniony. Dekoracje są trudne dla tych osób, które kompletnie nie czują Kolorów i nie potrafią stworzyć zwartej kompozycji. Dla takich ludzi jest ktoś taki jak dekorator wnętrz. To on przyjedzie do naszego domu. Zabierze ze sobą wszystkie niezbędne narzędzia, żeby wykonać pomiary. Dodatkowo porozmawia z nami o naszych marzeniach oraz oczekiwaniach. Można nie posiadać daru w dekorowaniu wnętrz, ale z pewnością mamy jakiś gust i chcemy, żeby nasz apartament był stworzony dla nas, a nie bezdusznie wyjęty z gazety o designie. Zatem musimy porozmawiać z dekoratorem o naszych ulubionych odcieniach i o tym, które style nam się podobają. Może wyjątkowo podoba nam się łączenie drewna z metalem albo miedziane lampy. Trzeba o tym wspomnieć. Przecież dom ma nas cieszyć oraz zachęcać, by miło spędzić w nim dzień.

Dekorator z pewnością stworzy jakieś wstępne propozycje oraz umówi się z nami na kolejną wizytę.

Jeżeli zaintrygowały Cię tematy w tym artykule, to wejdź w podany link oraz czytaj tu (http://www.dawsystem.pl/kontakt/) dodatkowych wiadomości.

Jeżeli zapragniemy, to pojedzie z nami również do sklepu, aby pomóc nam wybrać wszystkie dodatki (poduszki, regały), których potrzebujemy.