Lacobel – Szkło w kuchni, które w łatwy, nowatorski i gustowny sposób odświeży Twoje wnętrze

Zagospodarowywanie kuchni w nowym domu czy też odświeżenie już posiadanej nie jest w obecnych czasach skomplikowanym działaniem. Aktualnie na rynku istnieje duży wybór artykułów i surowców, które pomogą uczynić z kuchni wymarzone miejsce nie tylko do przyrządzania potraw, ale też konsumowania posiłków.

Szklany stół

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
W szerokiej gamie możliwości niewątpliwie każdy wyszuka coś dla siebie i swojej kuchni tak, aby znakomicie współgrała z wystrojem pozostałej części domu.

Innowacyjna metoda na wystrój kuchni

Coraz więcej ludzi marzy by ich kuchnia była urządzona w nowatorskim stylu. Nie jest to sporym kłopotem, ponieważ jest wiele nieskomplikowanych i prostych sposobów, aby zmienić starą kuchnię zgodnie z współczesnymi trendami. Do takich rozstrzygnięć należy chociażby szkło w kuchni. Najczęściej i najchętniej używanym rodzajem szkła w kuchni jest szkło typu Lacobel. Jest ono ulubionym szkłem stylistów wnętrz i architektów. Jest ono z jednej strony wyłożone warstwą wysokiej jakości lakieru.

Kuchnia, okap Glass Linear

Autor: Franke
Źródło: Franke

Jest on również pokryty powłoką ochronną, która chroni szkło przed porysowaniem. Występuje w bazowej gamie 40 kolorów z możliwością produkcji także w kolorze niestandardowym. Znakomicie nadaje się do każdego wnętrza kuchni.

Wielość możliwości zastosowania szkła

Szkło Lacobel nie wymaga trudnego montażu, zakłada się je w bardzo prosty i szybki sposób. Nakleja się je do danej powierzchni przez co uniknąć można widocznych zamocowań. Idealnie nadaje się do miejsca na ścianie między szafkami a blatem.

Stosowane jest też jako wypełnienie drzwi lub blat kuchenny. Jest znakomitym sposobem na błyskawiczne odnowienie kuchni ponieważ zamontować je można na ułożone już płytki na ścianie. Jest łatwe w utrzymaniu czystości. Szkło w kuchni w optyczny sposób powiększa wnętrze.

Niezwykle nam miło, że przeznaczyłeś swój czas, by przeglądnąć ten artykuł. Jeśli czujesz ochotę na inne, to kliknij odnośnik (http://vacuum-tech.pl/pompy-katalog/suche-lopatkowe-pompy-prozniowe/) i przejdź do kolejnej strony.

Nadaje jej bardzo nowatorski wygląd. Wysoka jakość surowców, z których jest wykonane nadaje mu solidność oraz powoduje brak przemian przez przemijanie czasu w jego barwie i wyglądzie. Jest też artykułem przyjaznym dla środowiska ponieważ nie posiada żadnych szkodliwych substancji. Wielość barw oraz sposobów zastosowań szkła Lacobel niewątpliwie zadowoli każdą jednostkę chcącą wprowadzić choć odrobinę nowoczesności w swojej kuchni.