Lacobel – Szkło w kuchni, które w łatwy, nowatorski i gustowny sposób odświeży Twoje wnętrze

Zagospodarowywanie kuchni w nowym domu czy też odświeżenie już posiadanej nie jest w obecnych czasach skomplikowanym działaniem. Aktualnie na rynku istnieje duży wybór artykułów i surowców, które pomogą uczynić z kuchni wymarzone miejsce nie tylko do przyrządzania potraw, ale też konsumowania posiłków.

Szklany stół

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
W szerokiej gamie możliwości niewątpliwie każdy wyszuka coś dla siebie i swojej kuchni tak, aby znakomicie współgrała z wystrojem pozostałej części domu.

Innowacyjna metoda na wystrój kuchni

Coraz więcej ludzi marzy by ich kuchnia była urządzona w nowatorskim stylu. Nie jest to sporym kłopotem, ponieważ jest wiele nieskomplikowanych i prostych sposobów, aby zmienić starą kuchnię zgodnie z współczesnymi trendami. Do takich rozstrzygnięć należy chociażby szkło w kuchni. Najczęściej i najchętniej używanym rodzajem szkła w kuchni jest szkło typu Lacobel. Jest ono ulubionym szkłem stylistów wnętrz i architektów. Jest ono z jednej strony wyłożone warstwą wysokiej jakości lakieru.

Kuchnia, okap Glass Linear

Autor: Franke
Źródło: Franke

Jest on również pokryty powłoką ochronną, która chroni szkło przed porysowaniem. Występuje w bazowej gamie 40 kolorów z możliwością produkcji także w kolorze niestandardowym. Znakomicie nadaje się do każdego wnętrza kuchni.

Wielość możliwości zastosowania szkła

Szkło Lacobel nie wymaga trudnego montażu, zakłada się je w bardzo prosty i szybki sposób. Nakleja się je do danej powierzchni przez co uniknąć można widocznych zamocowań. Idealnie nadaje się do miejsca na ścianie między szafkami a blatem.

Stosowane jest też jako wypełnienie drzwi lub blat kuchenny. Jest znakomitym sposobem na błyskawiczne odnowienie kuchni ponieważ zamontować je można na ułożone już płytki na ścianie.

Te informacje pochłonęły Cię bez reszty? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej tutaj danych na innych witrynach – odnajdziesz je, klikając w odsyłacz znajdujący się poniżej.

Jest łatwe w utrzymaniu czystości. Szkło w kuchni w optyczny sposób powiększa wnętrze.

Niezwykle nam miło, że przeznaczyłeś swój czas, by przeglądnąć ten artykuł. Jeśli czujesz ochotę na inne, to kliknij odnośnik (http://vacuum-tech.pl/pompy-katalog/suche-lopatkowe-pompy-prozniowe/) i przejdź do kolejnej strony.

Nadaje jej bardzo nowatorski wygląd. Wysoka jakość surowców, z których jest wykonane nadaje mu solidność oraz powoduje brak przemian przez przemijanie czasu w jego barwie i wyglądzie. Jest też artykułem przyjaznym dla środowiska ponieważ nie posiada żadnych szkodliwych substancji. Wielość barw oraz sposobów zastosowań szkła Lacobel niewątpliwie zadowoli każdą jednostkę chcącą wprowadzić choć odrobinę nowoczesności w swojej kuchni.