Kup lokum w Poznaniu u sprawdzonego dewelopera

W obecnych czasach, większość młodych osób, decyduje się na kupno swojego lokalu. Nic w tym zaskakującego, w końcu w kraju egzystuje się coraz lepiej, ludzie zarabiają sporo, także o kredyt mieszkaniowy jest o wiele łatwiej.

Jeżeli mieszkasz w Poznaniu i pragniesz żyć na swoim, bez starszych, zgłoś się do dobrego dewelopera, proponującego nieruchomości w każdym przekroju cenowym.
Ataner to firma budowlana z długoletnią działalnością, powstała w 1991 roku . Zakres ich usług nie dotyczy tylko mieszkań prywatnych, zajmują się także budową lokali biurowych i usługowych. W okresie swojej blisko dwudziestoletniej historii wznieśli ponad 800 mieszkań w mieście. oferta firmy jest o tyle ciekawa, że pod ich pieczą znajdują się tylko nowoczesne lokale z rynku pierwotnego.

Serdecznie zapraszamy do przeczytania większej ilości artykułów na poruszany temat. Jeśli Cię on intryguje, to zobacz witrynę, na której zaprezentowane są dodatkowe dane.

Nie zaproponują nam oni zniszczonego lokum w starej kamienicy. Dzięki temu dostaniesz gwarancję bezpieczeństwa, większość ich osiedli bowiem jest strzeżonych – (o Atanerze).

ściany

Autor: DAVINCI Haus
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą firmy Ataner, posiadasz różne opcje do wyboru. Jeśli chcesz nieco oszczędzić, masz szansę zainwestować kapitał w nowo budowane osiedle. W takim przypadku możesz dostać cenę nawet kilkadziesiąt procent niższą, niestety, przyjdzie poczekać ci na kwadrat nawet kilka lat. Gdyż stajesz się tutaj udziałowcem inwestycji, która wspomagana jest dzięki twoim pieniądzom. Jeżeli jednak żadna cena jest ci nie straszna i chcesz od razu się przeprowadzić do wymarzonej kwatery, Ataner posiada wiele gotowych miejsc zdatnych do zamieszkania.
Poznań to wielkie, uniwersyteckie miasto, sporo studentów po ukończeniu nauki pragnie pozostać tu na zawsze.

Jeżeli jesteś jednym z nich, wybierz nieruchomości z sektora pierwotnego, oferowane przez Ataner, najsolidniejszego dewelopera w mieście.

Jeżeli chcesz zdobyć większą ilość informacji na ten temat, to notka z serwisu (https://ekurtyny.pl/) też takie informacje ma, więc kliknij tu, aby je poznać.

W zależności od środków, którym dysponujesz, inna oferta może być dla ciebie bardziej atrakcyjna –