Który projekt wyselekcjonować, żeby nie żałować?

Właściwe określenie rozmiarów domku, jest to główny warunek wyboru odpowiedniego projektu (nie powinien on być ani zbyt mały, ani za ogromny).
W owym celu najlepiej będzie przydzielić każdemu z domowników jakąś orientacyjną powierzchnię, zaś następnie dodać do niej nawierzchnię pomieszczeń wykorzystywanych wspólnie, tj.

pokój dzienny, kuchnia, jadalnia, toaleta jak też wnętrza pomocnicze. Wnikliwie przeprowadzona analiza pozwoli uprzytomnić sobie, jakiej wielkości dom naprawdę potrzebujesz.
Białe auto

Autor: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com
Funkcjonalność budynku. Powinna ona odpowiadać Twej rodzinie nie wyłącznie w momencie doboru projektu, ale też brać pod uwagę przyszłe potrzeby mieszkańców. Za parę lat może okazać się, iż rodzina powiększy się albo zapragniesz określić jeden z pokoi na firmę. Stąd zawsze wskazane jest mieć ponadplanowy pokój, który będziesz mógł zaadaptować do bieżących wymogów. domy o jednakowych rozmiarach i kształcie bryły mogą mieć całkowicie rozmaite układy wnętrz. Skończone projekty małych domów z garażem możesz kupić w biurze projektowym albo w internecie. Pamiętaj również, iż można bez trudności zamieniać funkcję pomieszczeń w projekcie skończonym, ażeby świetnie spełniały Twoje oczekiwania. W czasie adaptacji planu możesz zamienić garaż na pokój, przenieść kotłownię do drugiego wnętrza lub zmienić położenie ścianek działowych, aby dopasować funkcję budynku do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, spójrz na treść opublikowane pod tym linkiem, znajdziesz w tamtym miejscu inne wiadomości, które Cię zainteresują.

Wybór przyszłego domku to zadanie wymagające analizy wielu przeróżnych czynników.

Oprócz preferencji wszystkich domowników dotyczących kształtu funkcjonalnego bryły i estetyki, powinieneś wziąć pod uwagę uzależnienia wypływające z MPZP lub decyzji o WZ.