Którą nagrzewnicę zakupić?

Na wybór nagrzewnicy powietrza będzie mieć wpływ mnóstwo czynników indywidualnych. Przeczytaj, co jest ważne podczas kupna.
Nagrzewnice powietrza elektryczne w trakcie pracy nie zużywają tlenu, a dodatkowo nie wymagają dostaw oleju, dzięki czemu mogą pracować w trybie ciągłym.

łazienka

Autor: Elsie Hui
Źródło: http://www.flickr.com
Prócz tego są łatwe do przemieszczania. Nagrzewnice elektryczne zalecane są do grzania lokali mieszkalnych, zaś również wnętrz o małej albo średniej kubaturze w sektorze rolnym czy budownictwie.

Czy zajmują Cię przedstawiane tematy? Jeśli tak, to patrz szczegóły (https://www.eogniwa.pl/pl/p/Zawiesie-pasowe-3T/58) i znajdź więcej informacji na ten temat – z pewnością będą bardzo wciągające.

Nagrzewnice elektryczne są niewątpliwie najbardziej skutecznym źródłem grzania jeśli chodzi o warsztaty, magazyny, domki letniskowe, szklarnie, ITd.

wytrzymałość

Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com

Gazowe nagrzewnice są to grzewcze urządzenia przeznaczone do nagrzewania pomieszczeń doskonale wentylowanych. Fundamentalnym plusem nagrzewnic gazowych jest bez wątpienia to, że w prędkim tempie grzeją powietrze płynące przez nagrzewnicę, które potem za pomocą wentylatora rozprowadzane jest po całym wnętrzu. Nagrzewnice gazowe zapewniają prostotę obsługi. Oprócz tego stanowią swoisty kompromis pomiędzy ceną a jakością, ponieważ zarówno nagrzewnice, jak również paliwo są stosunkowo niedrogie. Olejowe nagrzewnice przeznaczone są do nagrzewania średnich jak też dużych pomieszczeń, charakteryzuje je bowiem wysoka wydajność oraz największy komfort użycia.

Tutaj jednakże powstaje pytanie – nagrzewnica z odprowadzeniem spalin czy raczej bez owej funkcji? Olejowe nagrzewnice z odprowadzeniem spalin są adresowane do nagrzewania większych pomieszczeń, w jakich przebywają ludzie, przykładowo hal, wnętrz biurowych itd. Wydzielają tylko ciepłe i czyste powietrze, właśnie dzięki funkcji odprowadzania spalin.