Każda kobieta lubi spódnice, szczególnie jeżeli podkreślają one ich ładną talię

Spódnice w paski muszą znaleźć się w garderobie każdej kobiety, gdyż wydają się być wiecznie modne.
Niektórzy wyrokują, że w spódnicach powinny chodzić wyłącznie szczupłe panie.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To fałsz. Dobrze dobrana spódnica pasuje każdej kobiety. Po prostu musimy ją dobrać do sylwetki. I tu powinnyśmy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Pierwsza z nich dotyczy odwiecznego pytania – za czy przed kolano. Druga kwestia dotyczy tego, jak bardzo spódnica będzie obcisła. Materiał przylegający do bioder i nóg będzie pasował wyłącznie szczupłym oraz wysokim dziewczynom.

Atrakcyjna wiadomość? Jeśli tak uważasz, ponadto sprawdź ten odnośnik – znajdziesz o wiele więcej w ofercie, która odnosi się omawianej tu kwestii.

Te, które posiadają szersze biodra, powinny raczej wybierać szersze kroje. Istotne wydaja się być także wzory. Paskowa spódnica będzie rewelacyjnym wyjściem dla wielu pań. Paski mogą być przecież poziome oraz pionowo. I każda z tych opcji będzie pasowała innym kobietom. Paski w poziomie poszerzają optycznie w biodrach i udach. Muszą zatem wybierać je kobiety o chłopięcej budowie ciała. A pionowe paski muszą znaleźć się w garderobie tej pani, która posiada szersze uda i chce to ukryć. Ten efekt będzie mocniejszy, jeżeli spódnica będzie miała wysoki stan. Paski mogą mieć oczywiście przeróżną szerokość i różne kolory. Pastelowe są bardziej szykowne i na pewno świetnie sprawdzą się do biura.

Spódnice w paski o żywych kolorach będą świetnie nadawały się na popołudniowe spotkania z przyjaciółkami lub na wyjazdy wakacyjne.
Spódnica w paski wydaje się być niemal tak ponadczasowa jak mała czarna. Przez to zawsze trzeba trzymać ją w swej garderobie — najlepiej w dwóch lub trzech wersjach.