Kafelki do umywalni

Kafelki do umywalni mogą być zrobione z ceramiki, kamienia bądź tak zwane rektyfikowane. Do łaski wraca też glazura. A może drewno? ku.
Kafelki do toalety nadają ton toalecie.

Zastanawiając się nad aranżacją umywalni, musimy pamiętać o tym, aby płytki łazienkowe dobrać do rozmiarów toalety, typu łazienkowych mebli i stylu łazienki. Gdy bardzo zależy nam, ażeby toaleta była intymna jak też klasyczna, dobrze, gdy terakota utrzymane będą w stonowanych wzorach. Takich, jakie nie znudzą się prędko. Doskonałe będą płytki łazienkowe w odcieniach natury: ciepłe obróbka cieplna stali brązy, kolory szarości. Kiedy nie jesteśmy w pełni przekonani do drewna w toalecie (drewniane posadzki), które doskonale pasowałoby do takiej aranżacji łazienki, można kupić płytki łazienkowe imitujące wzór usłojenia egzotycznych odmian, jak dla przykładu merbau, jakie wytwarza obecnie nie jeden producent.
Fototapety do restauracji

Autor: http://art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Jeżeli z kolei bardzo ci się podoba standardowa biała glazura, można szukać płytek do toalety w niecodziennej postaci – dla przykładu wąskie, prostokątne kafelki – takowa terakota sprawdza się w wąskiej toalecie jak też w tych o niewielkim metrażu. W połączeniu z wielkimi zwierciadłami oraz płytkami w standardowych wielkościach, optycznie zwiększy toaletę. Zaś kontrastowe zestawienie białych płytek z barwnymi dekorami jest propozycją dla osób nieznoszących monotonność w toalecie. Barwna umywalnia to odważny pomysł, wymaga zatem wytrwałości.

Musimy wyselekcjonować wzór płytek, który będzie motywem przewodnim w aranżacji toalety, dla przykładu paski, koła. Z takowymi kafelkami wspaniale komponują się nowomodne rodzaje armatury łazienkowej jak też takie materiały, jak szkło.