Jeżeli mamy małe mieszkanie lub sypialnię, to ważne będzie sprytne zagospodarowanie całej przestrzeni

Obecnie w sklepach meblowych nierzadko możemy znaleźć fantastyczne rozwiązania do wszystkich mieszkań.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
szuflada pod łóżko

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy może sobie pozwolić to, by mieć przestronny apartament z kilkoma sypialniami. Niektórzy są szczęśliwi, kiedy uda im się nabyć na własność dwupokojowe mieszkanie. To przecież ich miejsce na ziemi.

Wręczamy Ci dostęp za darmo (http://tokarnia-sosenka.com.pl/) do następnych artykułów, jeżeli opisy opracowane na tej stronie bardzo Cię zaaferowały. Zatem nie zwlekaj!

Jednakże na małej przestrzeni nadal powinno się zmieścić wiele przedmiotów, które należą do całej rodziny. Niekiedy jest tak, że szafa jest zbyt mała, kiedy rodzą się smyki. Mają one przecież ogromną ilość ciuchów oraz zabawek. Prze to, gdy nasz osesek wyrośnie z łóżeczka i będziemy mieli plan, by mu kupić łóżko dla dużego dziecka, to musimy przemyśleć kwestię pustej przestrzeni, która zostanie pod meblem. Łóżka zabierają przecież dość sporo miejsca. Z tego powodu szuflada pod łóżko będzie fantastycznym wyjściem. Da nam to mnóstwo dodatkowego miejsca do trzymania różnych rzeczy. Jeśli zakupimy kilka szuflad, to w pierwszej możemy trzymać na przykład pościel, w drugiej ubrania, a w trzeciej choćby zabawki. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby szuflada była wykonana z tego samego drewna, co łóżko. Wówczas nie będzie raczej rzucać się w oczy. Musi również mieć przykręcone kółka, by bez problemu można było ją wysunąć spod łóżka i wsunąć z powrotem.

Rzecz jasna, to co najważniejsze — musi być idealnie dopasowana do przestrzeni pod łóżkiem. Nie może być za mała ani za wielka.
Szuflada pod łóżkiem może dać dużo dodatkowej przestrzeni na nasze rzeczy.