Jakiego rodzaju zaczep elektromagnetyczny dobrać do drzwi ciężkich?

Na CPN-ach lub w marketach, są montowane zamki, które ryglują drzwi po naciśnięciu przycisku pod ladą.
Zaczep elektromagnetyczny ułatwia sterowanie wejściem zarówno w niezłożonych domofonowych instalacjach jak i w systemach złożonych bezpiecznej ewakuacji z obiektu.

W systemach zabezpieczeń narzędzie to ma duże zastosowanie. Obecnie jest mnóstwo zaczepów elektromagnetycznych do wyboru, a ich wybór ciągle rośnie.ale http://www.primeproject.pl/obsluga-inwestycjiWiększość elektrozaczepów posiada wytrzymałość działania na około 10000-30000 cykli. Jeden cykl, to otworzenie a później zamknięcie drzwi. Po takim okresie jest konieczna naprawa urządzenia albo wymiana na drugie. Niektóre elektrozaczepy posiadają wytrzymałość pracy od 300000 cykli, co zapewnia długą pracę. Zaczep elektromagnetyczny powinniśmy dopasować do warunków, w jakich będzie pracował oraz przeznaczenia, jakie musi realizować. Należy dostosować zaczep (znajdź odpowiedź) elektromagnetyczny do masy drzwi. Do wejść lewych powinniśmy kupić elektrozaczep lewy, a do prawych prawy, wtedy zapewnimy optymalne okoliczności pracy. Kupić dzisiaj możemy także zaczepy symetryczne, jakie doskonale będą się sprawdzać zarówno w drzwiach lewych jak i prawych.
zaczep elektromagnetyczny

Autor: AWBUD
Elektrozaczep z włącznikiem umożliwia odblokowanie zaczepu przy pomocy szczególnej mechanicznej dźwigni. Dzięki temu dostęp do pomieszczenia mógłby być udostępniony bez jakichkolwiek ograniczeń i wymagania sterowania zaczepem elektromagnetycznym. Mają one zastosowanie w punktach usługowych, w których w godzinach działania obiektu dostęp posiadają wszyscy zainteresowani, a poza godzinami pracy obiektu jest konieczność kontroli osób, które wchodzą na obszar obiektu.

Do ciężkich drzwi stosowany jest specjalistyczny elektrozaczep, który jest wzmocniony. Cały czas mało znanym wyjściem jest zwora elektromagnetyczna. Urządzenie to pełni taką samą rolę jak elektrozaczep.