Jakiego rodzaju próby powinny przejść lampy firmy Massive?

Spółka Massive działa na rynku oświetlenia dekoracyjnego już od prawie stu lat. Dzisiaj firma ta proponuje aż 10 000 różnorodnych dekoracyjnych opraw do ogrodów oraz pomieszczeń.
Firma Massive posiada także bardzo wiele praktycznych rozwiązań oświetleniowych zwanych konceptami.

meble

Autor: Republic of Korea
Źródło: http://www.flickr.com
Proponowane one są równolegle z regularną propozycją. Dzięki działowi projektowania firma Massive niezwykle ściśle współpracuje z działem inżynierii, który odpowiada za aspekty technologiczne wszystkich wytwarzanych przedmiotów. Owocem takiej efektywnej współpracy jest niezwykle zachęcający produkt, który nie licząc walorów estetycznych, charakteryzuje się także wysoką jakością, która spełnia jednocześnie także w najwyższym stopniu rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa. Uzyskanie tak pozytywnych rezultatów technologicznych oraz wzorniczych jest związane z wykorzystywaniem zarówno tradycyjnego papieru i ołówka jak i specjalistycznych aplikacji komputerowych, które dają okazję wygenerowania modeli 3D.
szafa

Autor: Urban Explorer Hamburg
Źródło: http://www.flickr.com

Użycie najnowszych procedur projektowania bardzo ogranicza okres konieczny na opracowywanie modeli oraz umożliwia bardzo niezwłoczne wdrażanie towarów do realizacji masowej. Wykorzystuje się w takiej sytuacji najnowocześniejsze normy jakości. Wszystkie towary projektowane są i są wytwarzane przy użyciu europejskich standardów, żeby zapewnić najwyższą jakość przedmiotów, oświetlenie Massive testowane jest w specjalnych placówkach naukowych znajdujących się na terenie firmy. Laboratoria te są certyfikowane przez CEBEC, czyli belgijską instytucję certyfikującą.

Niezależnie od miejsca, w którym wytwarzane są lampy Massive, wszystkie produkty są testowane pod względem wytrzymałości termicznej, bezpieczeństwa, trwałości, koloru oraz (w wypadku opraw łazienkowych oraz ogrodowych) również pod kątem wodoodporności.