Jakie kolory we wnętrzach będą trendy?

Nadchodzący nowy rok oznacza nowe trendy, nie jedynie w make-up’ie czy ubiorze, ale również w aranżacji wnętrz. W nadchodzącym sezonie projektanci rekomendują stawiać na sprawdzającą się stylistykę, która udanie łączy elegancję oraz funkcjonalność.
Szukanie najnowszych trendów Kolorystycznych to jedno z kluczowych zadań, jakie ma projektant wnętrz.

ładowarka

Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com
Nie zawsze jest to proste, aczkolwiek śledząc ostatnie wystawy można ogłosić, że nowym hITem będzie zieleń! Mówimy tu nie o jednym kolorze, lecz właściwie o całej masie odcieni. Dekoracje z najnowszych kolekcji designerów czarują pięknem tej barwy. Niezwykle stylowy zielony odcień jadeitu stanowi jedną z najlepszych odsłon szklanych dekoracji czy akcesoriów kuchennych. Ponadto sprawdź serwis wciąż modne będą pastelowe dekoracje. Subtelne odcienie brzoskwini i pudrowe róże przepięknie komponują się ze wspomnianą zielenią. Zielony fantastycznie współgra również z wyrazistym odcieniem żółtego. Ponadto przejdź więcej opinii – kliknij > www.bazalt.pl dobrym pomysłem na aranżację jest operowanie między wieloma odcieniami zieleni, od tej soczystej zieleni, poprzez stonowaną oliwkę, aż po subtelną, niemal wybieloną zieleń – super projektant wnetrz z Trójmiasta.
Odważni styliści wnętrz z pewnością nie mogą również lekceważyć czerwieni. Mocna, wyrazista czerwień pojawia się głównie w dodatkach – skuteczne remonty mieszkań w Trójmieście.

Łącząc czerwień z zielenią czy pozostałymi wspomnianymi barwami można uzyskać unikalny, designerski efekt. Amatorów nieco bardziej stonowanych wnętrz ucieszy fakt, iż błękity nadal są trendy, ale w dodatkach jest ich znacznie mniej.