Jakie dodatkowe funkcje mogłaby mieć innowacyjna deska bidetowa?

Troska o czystość to niezwykle ważna kwestia, jednak nie dla wszystkich korzystanie ze zwyczajnej łazienki jest tak proste. Osoby starsze albo niepełnosprawne mogłyby w co poniektórych wypadkach mieć znaczne kłopoty z korzystaniem np. z toalety.

deska bidetowa

Autor: Rosendahl
Źródło: Rosendahl
Na szczęście wytwórcy sanitariatów doskonale o tym wiedzą, z tego też powodu w swej ofercie posiadają różnego rodzaju towary, jakie ułatwiają takim osobom codzienną dbałość o zachowanie czystości.
Czy wiesz, że są nowoczesne wersje przedmiotów, których możemy używać do zachowania czystości? Przykładowo tego typu deska bidetowa mogłaby być wyposażona o własny panel (zobacz producent paneli ogrodzeniowych) sterowania, za pomocą jakiego możesz np. regulować nawet temperaturę deski oraz… wody, która przemywa Twoje intymne okolice po tym, kiedy już zaspokoisz swoje potrzeby fizjologiczne.

Jeśli chcesz poznać więcej danych na prezentowany wątek – dobrze się składa, ponieważ jest już pełna informacja (https://www.termofol.pl/), którą możesz zobaczyć tu.

Warto tu wspomnieć, że taka innowacyjna deska bidetowa posiada swój mały bojler o pojemności ok. 1 litra, więc samo narzędzie powinno być podpięte do gniazdka elektrycznego. Zależnie od wersji deski, mogłaby ona mieć przeróżne pomocnicze role. Istnieją zatem różne tzw. programy mycia, które odróżniają się od siebie przykładowo ciśnieniem tryskającej ze szczególnej dyszy wody oraz stopniem wysunięcia wymienionej dyszy. Jest rola czyszczenia dla kobiet i mycia dla wszystkich ludzi, niezależnie od płci.

umeblowanie

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com
instalacja takiej deski zajmuje ok. pół godziny i nie stwarza bardziej rozbudowanego kłopotu nawet osobom, jakie nie znają się na hydraulice.

Tego typu deska bidetowa posiada naturalnie system wolnego opuszczania, co może zapobiec jakimś trzaskom, jednak przy wielu innych jej zaletach to jedynie tzw. wisienka na torcie.