Jaka deska bidetowa będzie idealna dla osób z niepełnosprawnością oraz zaawansowanych wiekiem?

Dziś granice pomiędzy deską z bidetem a deską klozetową są mniej wyraźne. Poza stereotypowymi bidetami można obecnie zakupić cały sedes z opcją bidetu. Desek bidetowych można szukać tylko wśród modeli opatrzonych logo producenta samej miski.

konserwacja

Autor: Ctd 2005
kwalifikacje

Autor: Matt Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Deska bidetowa posiada dość specyficzny kształt oraz jej Rozmiary nie są tak jednorodne jak w wypadku desek sedesowych.

Nie wahaj się! odwiedź nasz pełny wpis i poleć go wszystkim. Wszyscy odniesiecie korzyść! To istotne, żeby dowiedzieć się ciekawych rzeczy.

Oba te typy desek montowane są inaczej, choć podobieństwo jest bardzo wyraźne. Można dobrać deskę standardową oraz wolno spadającą. Obydwa te rozwiązania posiadają swe plusy i minusy. Atutem klasycznej deski bidetowej z pewnością jest jej prostota oraz aby ją popsuć, należy naprawdę dużej siły oraz świadomej chęci. Powoli opadająca deska dębowa bidetowa nie uszkodzi zapewne miski bidetowej, nawet w tym czasie, jeśli będzie celowo opuszczona. Sęk w tym, że taki mechanizm opadania nie zawsze działa prawidłowo i ludzie nie posiadający adekwatnej wprawy, mogliby mieć problem z precyzyjną regulacją szybkości zamykania. Przy próbie opuszczenia deski bidetowej wolno opadającej na siłę, pojawia się możliwość mocnego uszkodzenia zawiasów. Nie można tego wykonać przy pierwszej ani drugiej próbie. Jeśli się to stanie, to takie zawiasy można bez trudu dodatkowo kupić.

deska bidetowa

Autor: SalTheColourGeek
Źródło: http://www.flickr.com
Wolno opadająca deska bidetowa jest bardziej kosztowna od tej typowej. Najtańsza deska standardowa działa tak samo jak ta droższa. Wolno opadająca ma zazwyczaj bardziej wytrzymały aparat opadania. Wszystkie tego typu deski bidetowe są dzisiaj wyprodukowane z duroplastu.

Nie można by kupić deski z miękkiego tworzywa czy też przezroczystej żywicy z zatopionymi dekoracjami. Najczęściej spotykana jest deska w kolorze białym oraz wielu producentów nawet nie produkuje ich w innych barwach.