Jak zaprojektować mieszkanie w bieli w stylu orientalnym

Jak kojarzy się biały? Z prostotą, klasyką i czystością. Jednak białe pomieszczenie nie jest takie surowe. Trochę powiewu orientu nie zaszkodzi. Zrobimy wnętrze jak z 1000 i jednej nocy. Nowoczesność i tradycja. Kolor białych ścian, a na ich tle kolorowe makatki, kapy, wzorzyste tkaniny. Od razu robi się cieplej i weselej.

sypialnia w bieli

Autor: vmiramontes
Źródło: http://www.flickr.com

Można by powiedzieć: woda i ogień. Dwa żywioły komponują się dając cudowność samo w sobie. Jak wyposażyć jasne mieszkanko?

•biel ścian złączona z różowymi dodatkami i turkusowymi zasłonami.

Jeżeli zaciekawił Cię opisywany tekst, szybko zobacz ponadto ten odnośnik! To świetna oferta i tutaj odnajdziesz dodatkowe informacje.

W domu będzie zawsze jasno i przytulnie, pomimo surowego wyglądu. Jeśli podamy do tego kolorowe dywany, na ścianie orientalny zegar, kolorowe pufy i lustro otoczone piękną ramą poczujemy się, jak dziewczynka na Bliskim Wschodzie. Więcej pomysłów znajdziesz tutaj :.

•Parę figurek Buddy, indyjska szafa, czy barwne parawany nie zaszkodzą. To wyróżnik
stylu indyjskiego. Poza tym kolorystyka to bogactwo, jak z filmu Bollywood. Pamiętajmy o dobrym smaku. W małych pomieszczeniach źle widziana, ze względu na natłok wielu rodzajów dodatków i wzorów. Mieszkanie zamiast być przestronnym, stanie się małe.


Zestawienie kilku motywów jednak nie zaszkodzi.

Orientalny klimat w jasnym pomieszczeniu stanowi totalną zmianę i przeciwieństwo stylu skandynawskiego. Drugi przypadek stawia się na klasykę i surowość domu. Sama powinnaś zdecydować, która koncepcja będzie bliżej Twojego serca. Ja wybieram tą bardziej szaloną aranżację białego mieszkania. Całkiem ciekawe i inspirujące koncepcje w stylu orientalnym z bielą w roli głównej znajdziecie na: zobacz kompletną propozycję pod adresem