Jak zaaranżować swój garaż? Sprawdź użyteczne porady, nim zabierzesz się do pracy

Każdy prawdziwy mężczyzna chce mieć własną jaskinię, w jakiej może odpocząć od powszednich obowiązków, zmartwień, a czasem i od denerwującej go żony, jaka następny raz prosi o naoliwienie głośnych drzwi. Na domowe obowiązki faceci nie za często mają ochotę, za to zawsze chętnie wezmą się za dopieszczanie swojego samochodu, dlatego niezbędny im właściwie urządzony garaż.

Jak go zaaranżować i wyposażyć, aby świetnie służył i był miejscem, w jakim niczego nie brakuje?

garaż

Autor: Kevin Dooley
Źródło: http://www.flickr.com

Zacznijmy od samych rozmiarów garażu, który nie może być za mały, w innym razie nie będziemy mieć miejsca do chodzenia obok samochodu, a co tu mówić o zaparkowaniu dodatkowych rowerów, kiedy syn przyjedzie z kolegami. Oczywiście to kwestia, jaką łatwo rozwikłać, jeśli dopiero stawiamy dom. Kiedy jednakże już wszystko jest gotowe, rozbudowa garażu może być znacznie trudniejsza, zatem będziemy musieli starać się w jakiś sposób spożytkować przestrzeń, jaką posiadamy. Przy ścianach najlepiej jest umieścić sporo półek, gdyż klamotów w garażu zawsze jest nadmiar i są to nie wyłącznie śrubki oraz gwoździki, lecz też np. zbiorniki na olej napędowy (więcej – zbiorniki na olej napędowy), jakie również wymagają swojego miejsca. Taki zbiornik na olej nie może znajdować się w miejscu,

mechanik samochodowy

Autor: Dylanlspangler
Źródło: http://www.flickr.com

w którym mógłby się przewrócić, gdyż nie byłoby to bezpieczne. Choć niewielu mężczyzn o tym myśli, to w garażu przydałby się także dostęp do bieżącej wody, jak również wc. Dobierz zbiornik dla siebie – zbiornik na olej.

Przecież w garażu mężczyźni potrafią przesiadywać nawet do nocy oraz warto mieć gdzie załatwić własne potrzeby fizjologiczne bez konieczności wracania do domu, zwłaszcza, gdy cali jesteśmy wysmarowani w smarze i najpierw musielibyśmy zmienić ubrania, nim żona zezwoliłaby domowemu mechanikowi wejść.
Zasadnicze, to by móc zmieścić w garażu wszystko, co konieczne, bez znaczenia od tego czy będą to zbiorniki paliwa do kosiarki, czy wiertarki oraz szlifierki. Jaki zbiornik paliwa będzie najlepiej się nadawał? Zobacz – zbiorniki paliwa.

Zapraszamy – kliknij tutaj i przenieś się na inną naszą witrynę. Tam oczekują na Ciebie świeże i rzetelne artykuły.

Każdy ma inną pasję, dlatego powinien mieć miejsce, by mieć gdzie przetrzymywać wszelkie niezbędne narzędzia oraz gadżety, jakich użyjemy. A garaż to doskonałe miejsce, zarówno do grzebania przy samochodzie, jak też majsterkowania, za czym przepada wielu mężczyzn.