Jak wyposażyć niewielkie mieszkanie?

Kupiłaś niewielkie mieszkanko i obecnie jesteś na etapie jego wyposażania? Zastanawiasz się mocno jak urządzić malutkie mieszkanie? Już podpowiadam! Najpierw, jeśli planujesz urządzanie małego mieszkania przemyśl jakie miejsca masz zamiar w nim zrobić.

wnętrze

Autor: jjandchris
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli masz mieszkanie z dwoma pokojami, obmyśl, czy masz w planie posiadać oddzielną sypialnię, czy może mniejszy pokój przeznaczysz na domowe biuro albo (dalsze informacje) dziecięcy pokój. Obmyśl wnętrze mieszkania tak, by każdy domownik posiadał w nim swoją prywatną przestrzeń. Gdy masz kuchnię złączoną z salonem, znajdź w tej przestrzeni miejsce do spotkań towarzyskich, spożywania posiłków i odpoczynku z książką w ręku – zobacz. Obecnie sporo sklepów i firm meblowych wychodzi do kupujących z idealnymi koncepcjami na zrobienie środka szafy, albo zabudowanie mebli w korytarzu, gdzie ulokujemy nie tylko ubrania ale i tysiące maleńkich drobiazgów. W dodatku będą one posprzątane, a wnetrze szafy optymalnie wykorzystamy.

Zobacz także szczegóły na witrynie, na pewno uznasz, że istotnie warto było się z nimi zapoznać. Nie czekaj zatem i wejdź tutaj!

Podobnie jest teraz z różnego rodzaju małymi systemami półeczek i szuflad do chowania przypraw, butelek i innych rzeczy.

mieszkanie

Autor: Stephan Mosel
Źródło: http://www.flickr.com

Podczas wybierania mebli – wybierajmy na smukłe i wysokie modele, które będą miały delikatną konstrukcję. Niech będą koniecznie białe, albo w jasnych, pastelowych odcieniach. Uzyskamy w ten sposób więcej przestrzeni do chowania drobiazgów. Ograniczymy także wtedy totalnie ilość rzeczy w mieszkaniu. Więcej fajnych rad odnalazłam na .