Jak wyposażyć łazienkę publiczną?

Wyposażenie toalet w obiektach użyteczności publicznej oraz dla osób niepełnosprawnych muszą charakteryzować się solidnością na zniszczenia, gustownym, nowoczesnym designem i malutkim kosztem, zarówno kupna jak także eksploatacji.

W propozycjach salonów znajdziemy bogaty Wybór produktów, jakie realizują powyższe warunki. Ich propozycja to dozowniki mydeł jak też płynów dezynfekujących. Pojemniki na papier toaletowy jak też podajniki papierowych ręczników. Ofertę uzupełniają suszarki do dłoni, przewijaki oraz basenowe i hotelowe suszarki do włosów – polecam: (polecam:). Kosze na śmieci ze stali jak też koszopopielnice stanowią nowość w tej kategorii.
odświeżacze powietrza
Autor: POL-SKONE
Źródło: POL-SKONE
Proponowane dozowniki sanitarne to przyrządy skonstruowane z najwyższej próby surowców, sztucznych ABS a także nierdzewnej stali – polecane odświeżacze powietrza (polecane odświeżacze powietrza). Są wytrzymałe oraz odporne na defekty mechaniczne. Równocześnie charakteryzują się eleganckim designem. Dużej jakości tworzywo sztuczne ABS występuje w kolorze białym oraz szary metalik, zaś nierdzewna stal występuje w matowej satynie, połysku bądź malowanej proszkowo bieli. Wśród podajników do ręczników, rozróżniamy dozownik z automatycznym podcinaniem papieru. Wybierając suszarki do rąk należałoby zwrócić uwagę na ofertę suszarek kieszeniowych, charakteryzujących się ekstremalnie krótkim czasem suszenia. Ofertę dopełniają suszarki hotelowe, które są ogromnie kompaktowe.

Kubły a także koszopopielnice to całkowity wybór towarów ze stali białej, czarnej i nierdzewnej, z możnością bezdotykowego otwierania. Odświeżacze powietrza stanowią uzupełnienie propozycji wszelkich salonów z powyższym łazienkowym asortymentem.