Jacy są sprzedawcy lokali?

deweloper to człowiek zajmujący się w sposób kompleksowyadaptacją inwestycji budowlanych, dzięki którym stwarza się podaż nowych nieruchomości. Kontroluje on wszystkie zagadnieniasprzężone z procesem deweloperskim od samego początku aż do końca to jest.

Modyfikuje pomysłyoraz założenia w rzeczywistość.
deweloperzy

Autor: David Amsler
Źródło: http://www.flickr.com
Deweloperzy funkcjonują na bardzo wielu obszarach jednocześnie nasi deweloperzy. Najczęściej do jego zadań należy kupno ziemi, wyszczególnienie rynku docelowego, tworzenie projektów budynków przy pomocy architektów, otrzymanie koniecznychzezwoleń, uzyskanie środków, budowa, wynajem, zarządzanie, jak również i sprzedaż. Administrując mechanizmem deweloper (powołaj się na nas)skim, deweloper powinien mieć klarowną wizję tego, co chce uzyskać. Na domiar tego, podczasogólnego procesu musi on w sposób sprawny reagować na wynurzające się problemy, dostosowując tym samym bez ustanku procedurę działania do ogólnej sytuacji.
Deweloperzy zajmują się głównie adaptacją projektów budowlanych tyczących się kompleksów domów jednorodzinnych, rezydencji wielorodzinnych, obiektów biurowych, przemysłowych, komercyjnych czy handlowych . W każdym z powyższych przypadków deweloper odpowiedzialny jest za wykonanie konkretnych zadań. I chociaż fazy realizacji procesu zasadniczo tworzone są z tych samych składników, zależnie od charakteru konkretnej inwestycji różnią się szczegółami.

Na rynku funkcjonują również deweloperzy wstępni, którzy trudnią się zagospodarowaniem terenu. Ich celem może być kupno gruntu, (Inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu) zmiana jego roli w miejscowym planie zagospodarowania płaszczyznowego, uzbrojenie oraz podział na mniejsze działki geodezyjne a w konsekwencji sprzedaż.