Dobre elektronarzędzia do remontu – które polecamy

wiertarki

Autor: KRESS

Obróbka z twardymi powierzchniami do krojenia na mniejsze elementy to trudna sprawa. Taka praca wymaga talentu oraz silnej ręki. Ale tnący to tylko element układanki, najważniejszy jest porządny sprzęt, który nie nawala. W sklepach stacjonarnych i internetowych można znaleźć wielki wybór pilarek do obróbki cegieł, lecz nie każdy typ jest wart nabycia. pilarki mają odznaczać się wydajnym silnikiem, który da dużo mocy. Dobry ekwipunek ma działać przez długi okres czasu, a nie nawalać po kilku intensywnych wyzwaniach. Pilarka ma dobrze leżeć w dłoni, aby robota z nią była miła i bezpieczna dla osoby. Istotna jest także spraw mocnych brzeszczotów z zahartowanych metali. Najlepszą ofertę na rodzimym rynku tego sprzętu ma marka DeWalt. Poniżej opisujemy dwa czołowe towary tego przedsiębiorstwa.

DeWalt dw393 Aligator kosztuje mniej więcej tysiąc trzysta złotych i są to dobrze spożytkowane pieniądze. Idealnie się wykazuje przy obrabianiu cegieł całego wachlarza klas twardości, takich jak np. Porotherm. Jej masa to trochę ponad 4 kg, dlatego okazuje się komfortowa w użytkowaniu. Wygodę pracy zapewnia poza tym dobrze wymodelowana gumowa rękojeść. Mocny silnik o parametrze 1350 W poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Najistotniejszy przymiot produktu dw393 to jego jednakowa szybkość, co daje sprawne cięcia. W pakiecie klient ma dodatkowo zestaw zmiennych brzeszczotów, wykonanych z najmocniejszych stopów.

wiertarka

Autor: Robert Bosch Sp. z o.o.

DeWalt dw394 to mocno podobny model do poprzednio opisywanego. Trzeba wydać na niego około półtora tysiąca złotych.

Jeśli prezentowany artykuł jest dla Ciebie fascynujący, odwiedź ten link lustra na wymiar, a zgłębisz więcej informacji, jakie Cię niezwykle zaciekawią.

Charakteryzuje się takim samym silnikiem, jak strug dewalt dw680 Świetnie nadaje się do obróbki cegieł gatunku Poroton klasy 20. Cechuje się dwoma powierzchniami tnącymi o 39 zębach. Jego wydajna konstrukcja umożliwia błyskawiczną wymianę brzeszczotów, co czyni DeWalt dw394 narzędziem wygodnym w użytkowaniu i bardzo wszechstronnym. Analogicznie jak w przypadku wcześniejszego sprzętu, w zestawie kupujący dostaje zestaw brzeszczotów oraz 6-kątny klucz trzpieniowy.

To drogi sprzęt, ale regularnie pojawia się na przecenach. Trzeba być na bieżąco przeglądając np. okazje jak .