Digitalizacja osiągnęła w przeciągu ostatnich 10 lat tyle, ile wcześniej nie uczyniono przez kilkadziesiąt lat – świat gna w zastraszającym tempie

Rzeczywistość wokół nas przeobraża się bardzo szybko. Generacja dzisiejszych sześciolatków prawdopodobnie nie będzie w ogóle w stanie obsługiwać telefonów na przyciski.

projekt

Autor: Stefano Montagner
Źródło: http://www.flickr.com

Uczenie się z encyklopedii jest równe niemal poszukiwaniom dinozaurów. Dla najmłodszych bywa to absurdalne, ponieważ one każdą rzecz są w stanie sprawdzić w internecie.
Jeżeli świat zaczyna być coraz bardziej online, to rozwija się cały Internetowy sektor. Z tego powodu świetnym kierunkiem studiów jest teraz informatyka. Prawdopodobnie bez dostępu do sieci nie bylibyśmy w stanie dziś funkcjonować. Do kont bankowych posiadamy dostęp przez internet.

Spójrz na ten interesujący artykuł i odkryj więcej tu (http://pojemniki-metalowe.com/pojemniki-z-rozsuwanym-dnem/). Z pewnością nie będziesz żałować. Nie zwlekaj ani chwili! Zrób to teraz!

W sieci kupujemy wyjazdy, bilety do teatry, a nawet jedzenie. Z tego powodu musi istnieć prawo IT, które kontroluje to, co można legalnie robić w sieci, a czego należy się wystrzegać.

Od jakiegoś czasu coraz popularniejsza jest ochrona znaków towarowych. Chodzi o opatentowanie swoich idei i produktów, aby nikt nie był w stanie produkować takich samych rzeczy i w pewnym sensie podkradać nam nabywców.

Zainteresowała Cię ta informacja? Jeżeli masz chęć zgłębić więcej – odwiedź ten link a zapewne poznasz wiele ciekawych faktów.

Uzyskanie praw do dzieła jest dość istotne, gdyż podnosi naszą autentyczność w oczach klienta, ale również chroni nasz image oraz zyski. Patent mamy szansę uzyskać na terytorium swojego kraju, czym trudni się powołany do tego urząd, ale również na wszystkie państwa.

Wtedy powinniśmy zgłosić się do Genewy i zacząć długą procedurę. Odbierzemy później certyfikat wydany przez Światową Organizacją Ochrony Własności Przemysłowej (po angielsku: WIPO – World Intellectual Property Organization).