Digitalizacja osiągnęła w przeciągu ostatnich 10 lat tyle, ile wcześniej nie uczyniono przez kilkadziesiąt lat – świat gna w zastraszającym tempie

Rzeczywistość wokół nas przeobraża się bardzo szybko. Generacja dzisiejszych sześciolatków prawdopodobnie nie będzie w ogóle w stanie obsługiwać telefonów na przyciski.

projekt
Autor: Stefano Montagner
Źródło: http://www.flickr.com

Uczenie się z encyklopedii jest równe niemal poszukiwaniom dinozaurów. Dla najmłodszych bywa to absurdalne, ponieważ one każdą rzecz są w stanie sprawdzić w internecie.
Jeżeli świat zaczyna być coraz bardziej online, to rozwija się cały Internetowy sektor. Z tego powodu świetnym kierunkiem studiów jest teraz informatyka. Prawdopodobnie bez dostępu do sieci nie bylibyśmy w stanie dziś funkcjonować. Do kont bankowych posiadamy dostęp przez internet.

Spójrz na ten interesujący artykuł i odkryj więcej tu (http://pojemniki-metalowe.com/pojemniki-z-rozsuwanym-dnem/). Z pewnością nie będziesz żałować. Nie zwlekaj ani chwili! Zrób to teraz!

W sieci kupujemy wyjazdy, bilety do teatry, a nawet jedzenie. Z tego powodu musi istnieć prawo IT, które kontroluje to, co można legalnie robić w sieci, a czego należy się wystrzegać.

Od jakiegoś czasu coraz popularniejsza jest ochrona znaków towarowych. Chodzi o opatentowanie swoich idei i produktów, aby nikt nie był w stanie produkować takich samych rzeczy i w pewnym sensie podkradać nam nabywców. Uzyskanie praw do dzieła jest dość istotne, gdyż podnosi naszą autentyczność w oczach klienta, ale również chroni nasz image oraz zyski.

Nie sądzisz, że to jest doskonały czas, żeby zdobyć całkowitą pewność, że umieszczone wiadomości są zgodne z prawdą? Jeśli tak, to ten zweryfikuj serwis (https://www.nurtex.pl/) tu.

Patent mamy szansę uzyskać na terytorium swojego kraju, czym trudni się powołany do tego urząd, ale również na wszystkie państwa.

Wtedy powinniśmy zgłosić się do Genewy i zacząć długą procedurę. Odbierzemy później certyfikat wydany przez Światową Organizacją Ochrony Własności Przemysłowej (po angielsku: WIPO – World Intellectual Property Organization).