Altany ogrodowe, przeciwko wiaty drewniane – a więc, czym „ochronić” nas oraz nasze samochodziki w trakcie deszczu, śniegu lub nadmiaru słoneczka

Jakimi rzeczami różni się wiata od altany? Jakie bywa ich zadanie? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej dowiesz się, gdy przeczytasz dokładnie nasz artykuł!
Wbrew pozorom altanki ogrodowe nie bywają rozgraniczone pod względem tego jak wyglądają.

pneumatyka|TITLE=szyba]
Wielu person słysząc słowo „altanka”, może się kojarzyć z posiadającym daszek lokalizacją wewnątrz ogrodu, w której można przysiąść i odpocząć. w rzeczywistości jednak altanki ogrodowe potrafią być równie fantazyjne jak sam dom, tylko bardziej małe.

Jeżeli tego rodzaju problematyka jest dla Ciebie niebagatelna, to śmiało zerknij na serwis, który bez wątpienia również przypadnie Ci do gustu.

Mają możliwość być okrągłe, mieć kształt kwadratu, owalne, posiadać ścianki lub nie, być z drewna albo nawet kamienne, posiadać drzwiczki, albo nie. Istnieją nawet takiego typu altanki, które przypominają troszeczkę domki, wewnątrz których można się skryć. Potrafią być bardzo „zamknięte” dzięki czemu można się w tamtym miejscu poczuć przyjemnie i zapomnieć o troskach.

wiaty

Autor: Kathy Zinn
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o wiaty drewniane, to bywają one w pewnym stopniu większą alternatywą altanek. Ich robotą bywa jednakże nie ukrywać Nasze osoby, tylko nasze własne samochody, ukrywając je przeciwko oddziaływaniem słońca lub deszczyku. W większości wypadkach wiaty bywają podtrzymywane na zrobionych z drewna „nogach” przytrzymując daszek, pod którym parkujemy samochody. Są jednak alternatywy, kiedy wiaty bywają połączone w pewien metodę z domem, tworząc jakby dodane na dodatek zadaszone miejsce obok.

Wiaty drewniane możemy również stosować w czasie różnych uroczystości, kiedy jest u nas dużo ludzi.

Pragniesz przeczytać inne równie pomocne sugestie? Jeśli tak, to zobacz tutaj stopnie złazowe norma, a na pewno nie odczujesz rozczarowania.

Pod wiatą zmieści się każdy i nie będziemy musieli rozstawiać namiotu.

Nie zwlekaj i zbuduj samemu sobie altankę albo wiatę już teraz!